Kazuchika Okada chciałby zawalczyć się z Triple H’em – Rozmowa z Wrestling Observer Radio

Podczas ostatniego Wrestling Observer Radio, Kazuchika Okada wypowiedział się na kilka tematów. Jednym z nich była potencjalna walka z Triple H’em, którego wymienia jako jednego z swoich przyszłych rywali marzeń.

Rainmaker mówił, że ważniejsza niż kiedykolwiek jest wiara i trzymanie nadziei na wymarzone mecze. Okada pojawił się na pierwszych stronach gazet, mówiąc, że chce zmierzyć się z CM Punkiem i Bryanem Danielsonem, zanim skończą swoje kariery. Obaj wrestlerzy walczą obecnie o AEW, z którym  New Japan Pro Wrestling współpracuje.

 

Zarówno Bryan, jak i Punk otwarcie dyskutowali o otwartości na wrestling na linii USA-Japonia. Teraz, podczas wywiadu dla Wrestling Observer Radio, Okada wyjaśnił, że uważa, że ​​przez ostatnie dwa lata lata świat wrestlingu mocno ucierpiał z powodu pandemii koronawirusa. Kazuchika mówił nawet o  otwartości na współpracę z WWE Hall of Famerem, Triple H’em i potencjalnym starciu z nim, jako przykład tego, jak dzikie mogą być jego marzenia.

“Więc, to znaczy, nie możemy tego potwierdzić w tej chwili i wszystko jest tak bardzo odległe, ale często spekulacje i marzenia fanów mogą zakończyć się walkami marzeń i żadne ograniczenia tego nie powstrzymają”.

“Jesteśmy w sytuacji, w której jesteśmy i te wymarzone mecze stają się ważniejsze dla nas wszystkich jako fanów, aby dać ludziom czas do wyobrażenia, spekulacji i oczekiwania. Więc kto wie, może to być Bryan Danielson, może to być CM Punk, może to być Triple H lub może to być Shinsuke Nakamura. Wszystkie te pojedynki mogą być ekscytujące”.

“Teraz jesteśmy w takim momencie, w którym jako planeta i jako społeczeństwo zmagamy się z COVID-19, ale jakoś musimy sobie z tym poradzić. Potencjalne walki marzeń stają się ważniejsze niż kiedykolwiek, aby fani mogli przeżyć te szalone emocje i dzikie marzenia o rzeczach, które możemy zrobić”.

Obserwuj nas na: twitter.com/MyWrestling2015
 Śledź nas na: facebook.com/mywrestlingpl