Cody Rhodes o dołączeniu the Undisputed Ery do All Elite Wrestling, Zaskakujące wydarzenia z udziałem Katsuyoriego Shibaty

» AEW TNT Champion Cody Rhodes udzielił wywiadu dla ComicBook.com, w trakcie którego podzielił się swoimi przemyśleniami na temat dołączenia the Undisputed Ery do All Elite Wrestling.

Będę z Wami szczery. Hej, Ci goście byli na innym kanale, a my ich pokonaliśmy. Ten element rywalizacji prawdopodobnie zawsze będzie obecny gdzieś w mojej głowie. Jednakże jeśli spojrzysz na Kyle’a O’Reillyego, Bobby’ego Fisha oraz Cole’a – byli wolnymi agentami. Ludzie nie mogą się doczekać pojedynków z udziałem Adama Cole’a i myślę, że widzieliśmy tylko wierzchołek góry lodowej tego, do czego on jest zdolny. W tym momencie mamy trzech facetów i zobaczymy, co nam pokażą.

 

Tony Khan często mówił o tym, jak dobrze sobie radzili, kiedy rywalizowali z nami. Teraz są częścią All Elite Wrestling. Są w naszym domu i nie mogę się doczekać tego, co nam pokażą. Poza tym nie mogę doczekać się akcji z udziałem Cole’a. Jestem pewien, że powalą wszystkich z nóg.

Podczas AEW Battle For The Belts, Cody Rhodes będzie bronił TNT Championship w rywalizacji z Sammym Guevarą.

» Ludzie na backstage’u podczas Wrestle Kingdom 16 byli zszokowani wystąpieniem Katsuyoriego Shibaty, do którego doszło podczas Night One.

Tuż przed swoim meczem Katsuyori Shibata wszedł do ringu z mikrofon, aby wygłosić krótkie promo. Doświadczony wrestler New Japan Pro Wrestling zadeklarował, że zamierza zmienić zasady pro wrestling matchu.

Wrestle Kingdom 16: Dzień 1 – Opinia

Dave Meltzer w najnowszej odsłonie Wrestling Observer Radio poinformował, że nikt na backstage’u z wrestlerów, a także główny booker Gedo nie wiedział że Shibata będzie próbował zmienić zasady swojego pojedynku.

Wyszedłem poza skrypt firmy – powiedział Shibata. Chętnie przyjmę każdą nałożoną na mnie karę.

Mało prawdopodobne wydaje się, aby Katsuyori Shibata został ukarany zważywszy na ciężką pracę, jaką wykonał w drodze do powrotu na ring. To z pewnością negatywnie wpłynęło by na odbiór firmy. – Zauważył Dave Meltzer.

Warto przypomnieć, że Shibata w 2017 roku został zmuszony do przejścia na emeryturę, ale na szczęście po długiej walce udało mu się wrócić do akcji. Aktualnie jest jednym z głównych trenerów w New Japan Dojo w Los Angeles.