Co z kontraktami The Street Profits?, Lio Rush o możliwości walczenia w innych federacjach

» Fightful Select ujawniło najnowsze wiadomości na temat The Street Profits (Montez Ford i Angelo Dawkins) i ich obecnego kontraktu z WWE. Według portalu, mają jeszcze “dużo czasu” po tym jak w 2019 roku podpisali nowe umowy. Wcześniej podawano, że będą pracować w firmie do 2021 roku, ale może się to przedłużyć do końca 2022 roku.

» Lio Rush pojawił się w podcaście Fightful, podczas którego wypowiedział się na parę tematów. Wrestler został zapytany o to, czy w rozmowach z Tonym Khanem pojawia się temat występów dla innych federacji.

Zaskakująco nie. Nie pojawia się to zbyt często w rozmowach. Widziałeś wielu ludzi w AEW pracujących w tych wszystkich innych miejscach. Myślę, że to miejsce, w którym teraz jesteśmy to po prostu ekscytujące czasy. Widzimy tak wiele osób, które pojawiają się w różnych miejscach i nigdy nie wiadomo, kto pojawi się tam, gdzie jest zapowiedziany lub niezapowiedziany.

Myślę, że to jest ta część wrestlingu, którą fani są tak podekscytowani. Występ może być już całkowicie wyprzedany, nawet bez konieczności wymieniania konkretnych osób, a ty możesz po prostu iść na ten występ i zobaczyć, że ktoś po prostu się pojawił, i to jest super fajne. Widziałeś tych wszystkich facetów i dziewczyny pojawiających się w innych miejscach.

Myślę, że to jest dość dobrze znane, że Tony jest podekscytowany swoją pulą talentów. Tak długo jak jesteśmy bezpieczni, tak długo jak robimy dobry biznes, to jest dobry biznes dla AEW. Więc to jest całkiem fajne. To bardzo ekscytujące.