eddie kingston

Eddie Kingston: Chcę być mistrzem świata, Nowi mistrzowie MLW & IWA

» Gwiazda AEW, Eddie Kingston, pojawił się ostatnio w Battleground Podcast. Omówił w nim swoje przemyślenia na temat feudu z CM Punkiem. Wrestler ma również nadzieję, że poprawi swoją formę przed potencjalną walką o tytuł mistrza świata.

* O feudzie z CM Punkiem:

Przygotowywałem się wizualizując uderzenie go w twarz, aż się wykrwawił. Wizualizowałem sobie również wszystkie bzdury, które kiedykolwiek do kogokolwiek mówił. Myślałem sobie: ‘Tak, to za nich’ i zamierzam po prostu rozwalić mu twarz, ale muszę oddać diabłu jego należność, pokonał mnie. Nie ma innego sposobu, żeby to ująć. Tak, sprawiłem, że krwawił i to i tamto, ale na koniec dnia, mogę tu siedzieć i powiedzieć “tak, jestem wielkim, twardym facetem. Posmakowałem jego krwi. Ale w całej szczerości, pieprzony Punk mnie pokonał.” Nie ma innego sposobu, w jaki mógłbym to ująć.

* O poprawie formy:

Żeby się wyróżnić, będę po prostu sobą, więc weźmiesz mnie za to, kim jestem. Wiesz o co mi chodzi? To, co widzisz na ekranie, nie jest fałszywe. Jestem tym, kim jestem 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Fizycznie, muszę być w lepszej formie. Wiesz, o co mi chodzi? Staram się każdego dnia, ludzie. Staram się każdego dnia, ale jak jestem w Północnej Karolinie, lubię gotować. Lubię też Five Guys. Lubię jedzenie, lubię lody, więc muszę nad tym popracować. Rzucam palenie papierosów. Paliłem papierosy od 15 roku życia. Będzie trochę ciężko, ale próbuję i staram się, bo chcę być mistrzem świata, a także chcę być mistrzem AEW i chcę reprezentować tę federację. Wiem, co muszę zrobić, aby się wybić.

» Gwiazdy MLW i obecni mistrzowie tag team Danny Limelight i Slice Boogie, lepiej znani jako 5150, zdobyli kolejne złoto. Duet zdobył tytuły IWA tag-team na ostatnim evencie w Puerto Rico.

#5150 przybył do Portoryko i obronił @MLW World Tag Team Championships i tym samym zdobyliśmy @IWAPuertoRico Tag Team Championship

@SliceBoogie
wygląda na to, że nasze torby będą cięższe w drodze do Dallas