Charlotte Flair o treningach z Andrade, WWE Million Dollar Champion z prywatnym lokajem

» We wtorek na swoim oficjalnym profilu na Twitterze WWE RAW Superstar Charlotte Flair udostępniła materiał wideo z sesji treningowej, którą przeprowadziła wspólnie z gwiazdą AEW Andrade El Idolo.

To, w czym mu pomagam, zdecydowanie nie jest tym, w czym on mi pomaga. Z nim bardzo dobrze pracuje mi się przy movesach. Oczywiście posiadam pewien styl, ponieważ od 2015 roku nieustannie jestem na RAW oraz SmackDown, więc pracuję nad prezentacją samej siebie. Wydaje mi się, że często ludzie zapominają, jak ważne są proma w wrestlingu, czy styl.

Aktualnie Charlotte prowadzi zaawansowany feud z RAW Women’s Champion Rheą Ripley. Ta dwójka zmierzy się ze sobą o tytuł mistrzowski na zbliżającej się gali PPV Money in the Bank.

» W trakcie WWE NXT Great American Bash, LA Knight pokonał Camerona Grimesa broniąc Million Dollar Championship. Dzięki temu w nadchodzących telewizyjnych odcinkach WWE NXT, Cameron Grimes będzie pełnił funkcję prywatnego lokaja mistrza.
Knight ujawnił, jakie zadania będzie miał do wykonania jego prywatny lokaj.

Jestem gwiazdą Million Dollar i teraz mogę liczyć na pomoc. Mam własnego lokaja. Klauzula zawarta w umowie mówi, że muszę mu dać jeden dzień na zabranie swoich wszystkich rzeczy, zanim przeprowadzi się do mojego domu, aby dla mnie pracować.
No cóż, Cameron mam nadzieję, że przyniesiesz szczotkę do toalety oraz cały potrzebny sprzęt hydrauliczny, gdyż mam kilka toalet do wyczyszczenia. Mam także kilka samochodów do posprzątania i kilka posiłków do przygotowania dla mnie. Mam drogiego szefa kuchni, ale podoba mi się darmowa pomoc.