Czy WWE kończy z ThunderDome?, Zapowiedź najbliższego RAW, Pozytywne informacje w sprawie zdrowia Dona Westa

» John Pollock informuje, że federacja World Wrestling Entertainment nagrała ostatni odcinek Monday Night RAW z ery ThunderDome w Yuengling Center. Ostatnie show spod szyldu czerwonej tygodniówki zostanie wyemitowane w najbliższy poniedziałek jako go-home show – Money in the Bank. 19 lipca z American Airlines Center na żywo zostanie wyemitowana gala PPV Money in the Bank, w której udział wezmą fani.

Według PWInsider.com wtorkowe nagranie ostatniego RAW wpłynęło na brak dark matchów z udziałem gwiazd WWE NXT. Tego samego dnia byliśmy świadkami specjalnej edycji Great American Bash.

Poniżej przedstawiamy pojedynki, które odbędą się na ostatnim RAW przed Money in the Bank:

RAW Tag Team Champion Omos vs Erik
RAW Tag Team Champion AJ Styles vs Ivar
WWE United States Champion Sheamus vs Humberto Carrillo
Falls Count Anywhere Match: John Morrison vs Ricochet

» Były spiker Impact Wrestling Don West za pośrednictwem Twittera opublikował wpis, w którym podziękował wszystkim za wsparcie, po tym jak zdiagnozowano u niego chłoniaka mózgu.

Wiem, że przechodzę trudny okres, ale wszystkie wasze pozytywne myśli i życzenia, jakie otrzymuję dodają mi ochoty do życia. Dziękuję wszystkim za wsparcie, modlitwy oraz życzenia. Ja pokonam tego rana, abym mógł ponownie wejść na antenę.

Don West ma się bardzo dobrze i jest w dobrym nastroju. Jest zdeterminowany, aby walczyć ze wszystkimi problemami, ponieważ chce szybko wrócić za mikrofon! – Taką wiadomość opublikowała kampania GoFundMe.