Charlotte Flair o nadchodzącej rywalizacji z Becky Lynch, Jim Ross: Wprowadzimy więcej żartów do AEW

» Charlotte Flair wystąpiła w The Masked Man Show, gdzie wypowiedziała się na temat nadchodzącej rywalizacji z Becky Lynch podczas Survivor Series.

Czuję się, jak jedyny dorosły w szatni. Nigdy nie wykorzystywałam mediów społecznościowych jako platformy innej niż rozmowa o sukcesie, jaki odniosłam. Wszyscy wiedzą, że chcę być najlepsza. Czuję, że nie powinnam się z tego nikomu tłumaczyć. Nigdy nie wykorzystałam nadanej mi szansy do zniszczenia czyjejś kariery. Uważam, że publiczność nie widzi pasji, która emanuje we mnie w każdy piątek lub poniedziałek. W Wielkiej Brytanii każdego wieczoru rywalizowałam z Sashą Banks. Ostatnie 7 lat spędziłam na wypromowaniu i stworzeniu własnego dziedzictwa. Jestem konsekwentnym diamentem tej dywizji. Chodzi o to, że jestem nie do złamania. Jestem również człowiekiem i nazywam się Ashley Fliehr. Charlotte jest produktem centralnym od 2015 roku. Ona jest córką Rica Flaira, a także 12-krotną mistrzynią kobiet. Ashley jako człowiek chce spełnić swoje marzenie dla brata i odnieść sukces.

» Podczas ostatniego odcinka Grilling JR, Jim Ross wyjawił, że zamierza wprowadzić więcej dowcipów podczas komentowania tygodniówek AEW.

Myślę, że jesteśmy na doskonałej drodze do zwiększenia ilości dowcipów podczas tygodniówek. Sposób, w jaki Tony Khan ich używa z pewnością jest jego przywilejem. Mówi to i to, ponieważ wie, że wszystkim spodobają się jego dowcipy. Zabookowaliśmy niesamowitą kartę pojedynków podczas Full Gear. To było piekło, z którego wyszliśmy bez większego szwanku. Jednym z powodów jego zachowania jest to, że pamięta, jak zachowywał się Bill Watts. Naprawdę szanuję Tony’ego za jego sposób bycia.