Były Lucha Underground Champion zadebiutuje na AEW Dynamite?, Karrion Kross i Scarlett Bordeaux na gali UFC 261, Hugo Savinovich komentuje zwolnienie Andrade i traktowanie talentów w WWE

» Były Lucha Underground Champion Martin Casaus znany również jako Marty “The Moth” Martinez opublikował krótki materiał sugerując w nim występ w nadchodzącym odcinku AEW Dynamite.

Otagując fotografa AEW, Sadiela Ruiza utytułowany wrestler napisał, że otrzymał zielone światło od zespołu medycznego, więc może powrócić na ring.

Jasna cholera @Speedy_Photo robi niesamowite zdjęcia. Przez dwa lata ludzie mówili mi, abym zrezygnował, a lekarze powtarzali, że już nigdy nie będę walczył….

Zależy zauważyć, że Casaus trenował w The Nightmare Factory i był widziany podczas AEW Dark. Jak wiadomo w środę na Dynamite frakcja The Nightmare Family zmierzy się z The Factory oraz QT Marshallem i być może Cody Rhodes otrzyma wsparcie od Martina.

» WWE NXT Champion Karrion Kross oraz Scarlett Bordeaux pojawili się w VyStar Veterans Memorial Arenie w Jacksonville na sobotniej gali UFC 261.

Wrestler za pośrednictwem portali społecznościowych opublikował kilka materiałów wideo, w których zaprezentował swoją reakcję na wydarzenia, jakie działy się na ringu.

Po raz pierwszy od wybuchu pandemii koronawirusa arena, w której odbyła się gala UFC 261 została w pełni wypełniona przez fanów. W wydarzeniu udział wzięło kilku innych celebrytów oraz sportowców, którzy również podzielili się swoimi odczuciami w mediach społecznościowych.

ZOBACZ TAKŻE >>> WWE Friday Night SmackDown 23 kwietnia 2020: Raport

Welterweight Champion Kamaru Usman znokautował Jorge’a Masvidala w drugiej rundzie. W kolejnej walce wieczoru Rose Namajunas def. Zhang Weili zdobywając Strawweight Title.

» W najnowszej odsłonie The Wrestling INC. Daily legendarny komentator Hugo Savinovich wypowiedział się na temat zwolnieniu Andrade przez WWE oraz traktowaniu talentów wywodzących się z Ameryki Łacińskiej.

Jestem pewien, że w WWE nie ma rasizmu. Nie wydaje mi się, aby byli przeciwni Latynosom. Myślę, że z racji umiejętności posługiwania się językiem hiszpańskim możesz pełnić różne funkcje w firmie, czego dowodem jest Lilian Garcia. W rzeczywistości ona nie mówiła płynnie w języku hiszpańskim, ale Tito Santana? Świetny wrestler, ale bardziej amerykański niż hiszpański. Nikt nie zadał sobie trudu, aby zobaczyć ilu udokumentowanych i nieudokumentowanych Latynosów mieszka w Stanach Zjednoczonych.

To są ludzie kochający piłkę nożną. Uwielbiają muzykę, imprezować i Lucha Libre. Większość z nich to niesamowici fani, dlatego w Meksyku szanuje się Luchadorów. Szanuje się również przyjeżdzających cudzoziemców mimo, iż wiedzą, jaki los spotyka ich bohaterów takich, jak: Rey Mysterio, czy El Idolo La Sombra Andrade. Czy widziałeś, co zrobili z Angelem Garzą? On posiada świetny wygląd. Dobrze mówi po angielsku i wywodzi się z młodego pokolenia, więc robi wszystko, co każą mu osoby kreatywne, ponieważ otrzymuje ogromne wynagrodzenie. Masz Maryse oraz Miza. W firmie jest wiele par, które mogłyby rywalizować z Angelem i jego wybranką. Wiele gwiazd marnuje się w WWE i ty nie zdajesz sobie sprawy z tego, co jest powodem takiej, a nie innej decyzji WWE.

Nowa klasa Performance Center, nowy mistrz w NJPW, NWA ogłasza galę pay-per-view

Pamiętam, kiedy w creative teamie byłem ja, brat Bruce’a Pricharda oraz Pat Patterson i Vince. Każdego dnia poświęcaliśmy około dwie godziny na pracy nad fabułą. Po dwóch tygodniach pracy wprowadzaliśmy zmiany, siadaliśmy i Vince w cztery minuty niszczył cały nasz dorobek. Nadal uważam, że jest on jednym z najlepszych wizjonerów w branży wrestlingowej, ale nie kontroluje całego WWE, w tym sęk. Są inni ludzie, którzy nie znają się na wrestlingu, a odnoszą wielkie sukcesy w reality show. Vince powiedział mi kiedyś. Hugo nie mogę Cię nauczyć, jak dotrzeć na księżyc, ale z pewnością mogę Cię sprowadzić z księżyca. To oznaczało, że twój szef nie może Cię nauczyć, jak coś robić, ale ty możesz od siebie zaoferować, jak najwięcej. Masz facetów, którzy błędnie oceniają Twoją ciążę. Vince nie wiedział, że Andrade powrócił…. Co tam się do cholery wydarzyło?