Były komentator WWE dołączył do Impact Wrestling

Renee Paquette za pośrednictwem Twittera ogłosiła, że jej przyjaciel oraz były komentator WWE, Tom Hannifan (Tom Phillips) dołączy do Impact Wrestling w celu skomentowania gali PPV Hard To Kill.

Wielki news!! @TomHannifan dołączy do @IMPACTWRESTLING jako komentator Hard To Kill! Co za świetny wybór dla nich! Mam pierwsza wywiad z Tomem, w najbliższy wtorek – The Sessions!! @TheVolumeSports.

Portal The Wrestling Observer Newsletter potwierdził, że Hannifan przebywał w Dallas, gdzie negocjował warunki kontraktu z przedstawicielami Impact Wrestling. Ma on zastąpić Matta Strikera, który na początku tygodnia poinformował o zakończeniu współpracy z ówczesnym pracodawcą.

ZOBACZ TAKŻE >>> Impact Hard To Kill 2022: Wyniki live

Jestem rozczarowany, ponieważ mój czas z #ImpactonAXSTV dobiegł końca. Naprawdę podobała mi się ta szatnia. Dziękuję za umożliwienie mi opowiedzenia historii. Dziękuję wszystkim. Bądź bezpieczny. – Matt Striker na Twitterze.

32-letni Hannifan do federacji WWE dołączył w maju 2012 roku. W firmie pracował przez niespełna 10 lat i pełnił takie funkcje, jak: producent, zarządzanie spikerami, starszy menedżer ds. talentów.

 Obserwuj nas na: twitter.com/MyWrestling2015
 Śledź nas na: facebook.com/mywrestlingpl