Bryan Danielson wspomina o WrestleManii podczas Dynamite, The IInspiration o wpływie The Rocka na rozwój drużyny

» Na ostatnim Dynamite AEW World Champion Hangman Page świętował zdobycie wspomnianego tytułu mistrzowskiego. W trakcie segmentu na arenie pojawił się Bryan Danielson i pomiędzy wrestlerami doszło do brawlu.

Wygląda na to, że kowbojski s**** nie ma nic wspólnego z wrestlingiem – powiedział Danielson. Jestem tutaj i każdego tygodnia uprawiam wrestling, a ty po prostu trzepoczesz dziąsłami. Niektórzy ludzie świętują w taki sposób, ale kiedy ja zdobyłem World Championship na WrestleManii walczyłem następnego dnia. Walczyłem już następnego dnia! Oczywiście Virginia nie zna słowa ciężka praca !

W momencie, kiedy Bryan Danielson wspomniał o WrestleManii fani zgromadzeni na Chartway Arenie wygwizdali doświadczonego wrestlera. Na obecną chwilę nie wiadomo, kiedy wspomniana dwójka spotka się ze sobą na ringu. W przyszłym tygodniu na Dynamite rywalem Danielsona będzie Colt Cabana.

» The IInspiration wystąpiły gościnnie w podcaście Wrestling Daily, w którym wypowiedziały się na temat The Rocka.

Mogłabym wymienić pięć najlepszych promo w jego wykonaniu. WrestleMania XIX przeciwko Stone Cold’owi. Kiedy umieścisz The Rocka i Austina, wiesz że wydarzy się magia. Był to ich trzeci pojedynek, ale tutaj chodziło o ten wielki moment – dodała McKay. The Rock sprawił, że poczułam to coś niesamowitego, czułam się nadzwyczajnie obserwując jego poczynania, więc jeszcze bardziej podobały mi się jego występy.

 

Spotkaliśmy się, ale byłam zdenerwowana, więc zrobiłyśmy sobie z nim zdjęcia i odbyliśmy krótką pogawędkę. Od tego momentu pojawiały się krótkie epizody – dodała Jessie McKay. Razem z Cass odmieniłyśmy drużynę, więc aktualnie pracujemy w Impact Wrestling, gdzie jesteśmy Knockouts Tag Team Champions. Możesz się założyć lub nie, ale będziemy kontynuować swój “wpływ” w branży wrestlingowej.