BREAKING NEWS: Thunderdome zmienia siedzibę!

WWE oficjalnie potwierdziło, że pierwsze RAW po Wrestlemanii powróci do ThunderDome, które od 14 kwietnia przenosi się do Yuenglig Center. 

WWE ThunderDome to multimedialna arena, która powstała w sierpniu 2020 i początkowo mieściła się w Amway Center w Orlando, a w grudniu została przeniesiona do Tropican Field w St. Petersburg. ThunderDome umożliwia fanom na całym świecie możliwość wzięcia udziałów w galach poprzez łączenie się z ekranami znajdującymi się na arenie i wyświetlanie ich obrazu z kamerek.

Największa gala roku Wrestlemania, będzie pierwszą galą od początku pandemii, na której pojawią się osobiście fani WWE. Niestety dzień później nie doświadczymy już żywych reakcji na arenie. Federacja potwierdziła, że pierwsze RAW po gali odbędzie się ponownie w ThunderDome, jednak te zmieni swoją lokalizację po raz trzeci.

Yuenglilg Center to arena znajdująca się na terenie kampusu Univeristy of South Florida w Tampie na Florydzie. Pomieścić może ponad 10 tysięcy kibiców i od 14 kwietnia będzie pełniła funkcję nowego domu gal WWE.