Bray Wyatt i JoJo Offerman parą?, Eric Bischoff chwali Samoa Joe, David Otunga powraca na RAW, Samoa Joe o powrocie Lesnara do tv

» Portal The UK Daily Mail donosi, że żona Braya Wyatta czyli Samantha Rotunda złożyła pozew o rozwód z byłym mistrzem WWE, ponieważ twierdzi iż jej mąż ma romans ze spikerką WWE JoJo Offerman.

» Eric Bischoff wypowiedział się na temat Samoa Joe, który otrzymał miano pretendenta i na najbliższej gali WWE PPV zmierzy się z Brockiem Lesnarem:

”Podoba mi się to. Samoa Joe jest jednym z najfajniejszych osób, które znam. Kilka miesięcy temu miałem okazję spotkać się z nim i nasze spotkanie przebiegło bardzo dobrze. Dużo wspominaliśmy, więc nie mam powodu do bycia złym na niego. Niektórzy ludzie mówią, że jest on za gruby na bycie gwiazdą wrestlingu jednak za każdym razem, kiedy pojawia się w ringu to staje się on gwiazdą, na którą spoglądają wszyscy. Życzę mu wszystkiego najlepszego i trzymam kciuki”.

» Według najnowszych doniesień David Otunga powróci do WWE TV podczas gali PPV Extreme Rules, ponieważ w tym czasie będzie miał dzień wolny od kręcenia scen do nowego filmu. Zdaniem The Wrestling Observer Newsletter wkrótce dowiemy się, czy David będzie występował na Monday Night RAW bądź SmackDown Live, ponieważ na czerwonej tygodniówce Booker T wykonuje bardzo dobrą robotę i jest chwalony przez wszystkich.

» Przed rozpoczęciem wczorajszego odcinka WWE Monday Night RAW pretendent do pasa WWE Universal Samoa Joe wypowiedział się na temat powrotu Brocka Lesnara do tv: