Braun Strowman spotkał się z wiceprezesem IMPACT Wrestling, Talking Smack vs AEW Rampage, Były mistrz UFC prowokuje Romana Reignsa, Kenny Omega wraca do AAA

» Według PWInsider, Adam Scherr (Braun Strowman) został zauważony podczas spotkania z wiceprezesem IMPACT Wrestling Scottem D’Amore. Ponoć widziano ich w ostatni weekend, w hotelowym barze niedaleko Motor City Comic Con w Detroit.

Zgodnie z informacjami, D’Amore przybył na miejsce spotkania pierwszy i czekał aż Scherr do niego dołączy. Następnie obaj siedzieli przez długi czas i dyskutowali, najpewniej na temat dołączenia byłej gwiazdy WWE do IMPACT Wrestling.

Zwraca się również uwagę na to, że federacja zarządzana przez firmę Anthem pracuje nad kilkoma niespodziankami w ramach Bound For Glory PPV. Możliwe zatem, że Adam Scherr zadebiutuje w IMPACT już podczas sobotniej (a właściwie niedzielnej) gali.

O tym, że IMPACT bardzo mocno interesuje się Braunem Strowmanem głośno było już na początku października. Ostatnio, zawodnik zaangażowany był w projekt EC3 “Control Your Narrative II”.

» Potwierdzone już zostało, że WWE SmackDown ponownie przeniesie się na antenę FS1 w dniu 29 października. Zgodnie z ramówką TV, po transmisji SmackDown, na tej samej stacji wyemitowany ma zostać godzinny odcinek Talking Smack. Oznacza to, że program WWE będzie emitowany dokładnie o tej samej godzinie co AEW Rampage na TNT.

» Były mistrz wagi ciężkiej UFC, który ostatnio zaangażowany jest w feud American Top Team – Inner Circle, Junior Dos Santos opublikował tweet odnoszący się do gwiazdy WWE Romana Reignsa:

“Hej Roman, słyszałem twój wywiad. Proszę o przesłanie adresu tego klubu, z którego wyrzucisz mnie i moich młodszych braci. #AEW”

» Obrona tytułu AEW World Championship przez Kenny’ego Omegę na Full Gear PPV w starciu z Hangmanem Pagem nie będzie jego jedynym ważnym pojedynkiem w najbliższym czasie. Jak ogłoszono na konferencji prasowej AAA, Omega powróci do Meksyku w dniu 4 grudnia, aby stoczyć walkę ze wschodzącą gwiazdą Hijo del Vikingo. Stawką pojedynku będzie AAA Mega Championship posiadane przez Omegę, a samo starcie odbędzie się na gali Triplemania Regia.

Ponadto na galę ogłoszono występ Caina Velasqueza dla którego będzie to pierwsze pojawienie się w AAA od 2019 roku. Razem z Pagano i Psycho Clownem podejmie Rey’a Escorpiona, Black Taurusa oraz ich tajemniczego partnera. Na Triplemania Regia swój udział zapowiedzieli także mistrzowie AEW Tag Team, Lucha Brothers, Dragon Lee z Ring of Honor oraz jego brat Dralistico. Nie wiadomo natomiast, czy na gali wystąpią nowi mistrzowie AAA Tag Team, FTR. Wiceprezes federacji Dorian Roldan przyznał jednak, iż ma taką nadzieję.