Brak Pulp Fashion na SmackDown, Bludgeon Brothers na SmackDown Live, The Miz oraz Cameron w The Challenge Champs vs Stars

» Podczas niedzielnej gali WWE PPV Hell In A Cell reklamowany był nowy odcinek Pulp Fashion z udziałem Fashion Files, ale jak się okazało na wtorkowym odcinku SmackDown Live nie było żadnego segmentu z Tylerem Breezem oraz Fandango jednak mogliśmy obejrzeć ich w starciu o miano pretendentów do pasów tag teamowych SmackDown Live.

» Portal internetowy PWInsider.com informuje o tym, że już wkrótce w tv będziemy oglądać poczynania z udziałem Bludgeon Brothers, czyli Luke’a Harpera oraz Ericka Rowana. Sporo mówi się o tym, że właśnie drużyna B/2B stała za atakami na BreeZango.

Zdjęcie użytkownika MyWrestling.

» Portal internetowy Pro Wrestling Sheet informuje o tym, że w nowym sezonie The Challenge: Champs vs Stars obejrzymy obecnego mistrza IC The Miza oraz byłą Divę WWE Cameron znaną także jako Ariane Andrew. Premiera nowego sezonu będzie miała miejsce we wtorek 21 listopada. Oto lista uczestników tego przedsięwzięcia:

Ariane Andrew
Charity: Black Girls Rock

Josh Murray
Charity: Extra Special People

Justina Valentine
Charity: Young Women’s Leadership Network

Kim Glass
Charity: Covenant House

Matt Rife
Charity: World Wildlife Foundation

Michelle Waterson
Charity: MVP Vets and Players

Riff Raff
Charity: Nevada SPCA

Romeo Miller
Charity: Team Hope NOLA

Shawn Johnson
Charity: Hope Sports

Terrell Owens
Charity: Ky Cares Foundation