Marty Scurll chce stworzyć drużynę z Nevillem, Jimmy Jacobs odszedł z WWE, Fandango o sukcesie BreeZango, Materiały z gry WWE 2K18

» Marty Scurll za pośrednictwem Twittera wyraził zainteresowanie stworzeniem drużyny tag teamowej z byłym mistrzem Cruiserweight Nevillem, który w poniedziałek poprosił WWE o zwolnienie:

» Portal internetowy Pro Wrestling Sheet informuje o tym, że Jimmy Jacobs został zwolniony przez federację World Wrestling Entertainment za niesławną inwazję z udziałem Bullet Club przed Monday Night RAW, która miała miejsce kilka tygodni temu. Według różnych źródeł internetowych Jimmy odszedł z WWE i być może już wkrótce dołączy do The Bullet Club.

» Jeden z członków BreeZango, czyli Tyler Breeze udzielił wywiadu dla This Corner, w którym wypowiedział się na temat sukcesu jego gimmicku:

”Hmmm ciężko stwierdzić w jaki sposób doszło do sukcesu BreeZango, ponieważ to był nasz wspólny pomysł z Tylerem Breezem, a jak wiadomo szansa na odniesienie sukcesu wynosi 50/50. Wszystko zależy od Ciebie i tydzień po tygodniu trzeba uświadamiać WWE Universe, że to właśnie ty jesteś najlepszym produktem i to właśnie Ciebie powinni wspierać”.

» Na oficjalnym kanale federacji World Wrestling Entertainment pojawiło się kilka materiałów wideo z gry WWE 2K18, które przedstawiamy Wam w poniżej zamieszczonych materiałach: