Bohaterowie Tygodnia WWE 22-28 maja 2016

 

Zapraszamy do czytania serii pt. ”Bohaterowie Tygodnia”, w której przedstawię Wam trójkę najlepszych wrestlerów WWE danego tygodnia oraz najlepszą walkę. Tak więc zapraszam do czytania.

3 miejsce: Charlotte

WWE Womens Champion przestała już być córeczką tatusia, po tym jak przy pomocy Dany Brooke na gali PPV Extreme Rules po raz kolejny pokonała Natalię. Na Monday Night RAW mistrzyni przeżyła chyba jeden z najtrudniejszych momentów w swojej dotychczasowej karierze, ponieważ rozstała się ze swoim ojcem, przy czym złamała mu serce, że tak to ujmę. Charlotte teraz już nie może liczyć na wsparcie ze strony swojego ojca, ale wciąż ma kogoś kto jest jej w stanie pomóc w trudnej sytuacji.

2 miejsce: Roman Reigns

Po miesiącu intensywnej rywalizacji Roman Reigns wreszcie wyszedł z niej zwycięsko. Na gali PPV Extreme Rules stoczył bardzo ciężki pojedynek z AJ Stylesem, dzięki czemu to starcie jest uznawane za jedno z najlepszych w dotychczasowej karierze mistrza WWE. Roman nie mógł cieszyć się ze zwycięstwa zbyt długo ze względu na powrót byłego mistrza WWE, który w zestawieniu zajął pierwsze miejsce.

1 miejsce: Seth Rollins

”The Man” powrócił podczas gali PPV Extreme Rules, gdzie po zakończeniu starcia o WWE World Heavyweight Championship zaatakował Romana Reignsa czym zaznaczył, że zamierza odzyskać to czego nigdy nie stracił, czyli najważniejszy tytuł w federacji. Seth został przywitany przez fanów ogromnym popem mimo tego iż powrócił jako heel. Były mistrz oznajmił, że nie potrzebuje wsparcia ze strony fanów, ale to nie wpłynęło w żaden sposób na ich reakcje. Shane McMahon potwierdził, że na gali Money in the Bank Roman Reigns zmierzy się z Sethem Rollinsem o WWE World Heavyweight Championship i osobiście mam nadzieję, że Seth odzyska to co do niego należy.

Niewątpliwie walką tygodnia jest Fatal-4 Way match o Intercontinental Championship, w którym udział wzięli:
The Miz, Kevin Owens, Cesaro i Sami Zayn