WWE Superstars 27/5/2016 – Raport

Głos powoli powraca,ale niestety nadal nie jest do “większego użytku” Tak więc ponownie pora na wersję “pisaną” z WWE Superstars.
Dzisiejszy odcinek nagrano w Baltimore, Maryland, zaś komentatorami jest Tom Phillips, oraz Byron Saxton.
Dzisiejszy epizod zaczynamy walką Kobiet.
Natalya podejmuje Summer Rae

 

Walka numer 1: Natalya vs Summer Rae
Natalya szybko przeszła do Side Headlock Takedown, ale w parterze Summer przeszła do Headscissors, z którego jednak niedawna pretendentka do Women’s Title szybko się wydostała.
Po chwili Natalya ruszyła na rywalkę, ale tym razem wykonując jej Roll Up – 1 Count. Ponownie Side Headlock Takedown, ale tym razem Summerka ustaje na nogi, ale co z tego, skoro wpadła na Shoulderblock od Natalyi. Summer przed dalszą akcją skryła się za linami, ale gdy tylko stawiła się ponownie do akcji, jej kopniak został przechwycony, i zamieniony na Face-first w matę, który został poprawiony Running Stompem w plecy, i Basement Dropkickiem. Nattie idzie po Sharpshooter, ale Rae chwyta się lin, tym samym nie dopuszczając do zapięcia dźwigni. Summer poza ringiem, ale nie uważała, i załapała się na Baseball Slide. Nattie wrzuciła rywalkę do ringu, i sama chciała wejść, ale w tym momencie Rae boleśnie sprowadziła Nattie na matę. Summer kontynuuje atak, a widownia chantuje “You Can’t Wrestle!” Rae próbuje akcji Suplex, ale zamiast tego jest Roll Up od Nattie – 1..2 Kick out.
Zaraz po Kick out’cie Summer wyprowadza Spinning Heel Kick, ale zamiast spróbować Pinu, to wydziera się na pół hali, dopiero po tym próbując Pinu – 2 Count (ledwie)
Rae zapina Indian Deathlock. Hartówna po chwili walki zdołała wydostać się z dźwigni, co więcej sama spróbowała zapiąć swoją, ale Summerka chwyta liny. Po wznowieniu walki Summer wymierza Clothesline. Po chwili dokłada też i Leg DDT na lewą nogę rywalki – 2 Count. Ponownie Indian Deathlock, i ponownie Nattie stara się wydostać. Pierwsza próba tego skończyła się jednak dociśnięciem Nattie do maty co dało 2 Count, ale druga próba już okazała się bardziej udana, ponieważ Nattie przeszła do Roll Upu. Sędzia już odliczał, ale Nattie sięga po Sharpshooter, którym skutecznie zmusza rywalkę do kapitulacji!
Zwyciężczyni via Submission: Natalya – 5:00 Nic ciekawego. Ciekawych momentów jak na lekarstwo, a walki Natalya vs Summer widzimy dość często. Ocena: 2/10

W dzisiejszej walce wieczoru zobaczymy starcie Zack Ryder vs Viktor, ale zanim do tego dojdziemy, zapraszam na pasmo powtórkowe.

Main Event: Zack Ryder vs Viktor
Pierwsze zwarcie wyrównane, i nikt nie wyszedł górą, ponieważ sędzia rozdzielił zawodników. Drugim razem podobnie, ale tym razem wyłonił się zwycięzca – Był to Viktor, który wymierzył Shoulderblock.
Zacka to zaskoczyło, ale nie dał się, i już po chwili tryumfował wymierzając Shoulderblock. Do tego dołożył jeszcze Atomic Drop, Snapmare, oraz Samersault Neckbreaker – 1..2 Kick out.
Zack został zaskoczony na linach, ale pomimo że przyjął na siebie jeszcze 2 Chopy, to zdołał dalszą akcję skontrować z pomocą Facebustera, którego poprawił Dropkickiem. Jeszcze jest Running Corner Clothesline, i wszystko gotowe pod Broski Boot, ale Viktor zwiewa z ringu. Krótko po tym i tak poczuł smak butów byłego IC Championa, ponieważ Zack wykonał Baseball Slide. Nie potrzebnie jednak podszedł do Viktora, ponieważ ten wepchnął Rydera w barierki, a następnie pchnął go z całych sił w metalowy słup. W ringu dało to 2 Count. To na tyle przed przerwą.

Po reklamach Zack jest na linach. Viktor bierze oponenta, i aplikuje mu European Uppercut – 2 Count.
Fist Drop to także 2 Count. Co było dalej chyba już wiecie – taaak jest, dźwignia, Rear Chinlock.
Próba zerwania chwytu zakończyła się porażką, bowiem Zack załapał się na Combo – Knee to the Mid-section, maczuga w plecy, Football Kick to the Gut – 1..2 Kick out!
Viktorek dokłada Running Low Back Elbow – 2 Count. Ponownie dźwignia,ponownie Rear Chinlock (nie ma innych, serio?!) Zack walczy, ale zostaje zastopowany. Miał być Suplex od Viktora, ale Ryder zdołał skontrować, zamieniając to na swój Neckbreaker! Panowie na macie, sędzia odlicza do 10, a zawodnicy powoli wstają. Lepiej zaczyna Ryder, który do Back Elbow dokłada Running Boot, a ten poprawia akcją z użycie obu rąk (nie wiem jak to opisać tą akcję, dlatego tak napisałem)
Ultimate Broski dorzuca także Running Forearm Smash, która poprawia kilkoma kolejnymi. Wszystko gotowe pod Broski Boot (drugie dzisiaj) ale ponownie nie doszło do skutku, ponieważ Viktor wykonuje Jumping High Knee. Czy będzie sensacja? – 1..2..Kick out!!!
Stojący na krawędzi ringu Broski wymierza Forearm, który zamierza poprawić akcją Slingshot Crossbody, ale trafia na kolana Viktora, który już po chwilce dokłada też i Clothesline – 1..2.. Kick out!
Viktor już na 2 linie, ale nie trafia z akcją, ponieważ Ryder unik, a co więcej, podcina też i rywala, który uderza głową w narożnik na 2 linie. Bez zbędnego sygnalizowania jest 3 próba Broski Boot – nareszcie się udało! Zack na 3 linie, i wszystko gotowe do ElBro Drop, który przynosi – 1..2..3 Count!!!
Zwycięzca via Pinfall: Zack Ryder – 7:50 (Pokazane) Jak na standardy Superstars, to walka wypada dość nieźle, i polecam ją. Poza momentami dźwigni można przeminąć, ale resztę na spokojnie można obejrzeć. Dużo przewagi Viktora było, niech się chłopak wyszaleje chociaż tutaj. Ocena walki: 6/10

Coś czego dawno nie było – WWE Trivia.
Pytanie brzmi: Ile razy inkasowano walizkę MITB? 

A. 8
B. 11
C. 16
D. 17

UWAGA SPOILER!

Poprawna odpowiedź to C. 16

Do zobaczenia za tydzień 🙂