Best Of Super Juniors 2018 Dzień 3 – Opinia

Trzeci dzień turnieju Best Of Super Juniors przeszedł już do historii. Tak więc zapraszam was na krótkie podsumowanie i opinie na temat kolejnych walk w bloku A.


Singles Match (Block A)

Tiger Mask IV Vs Yoh

Połączenie doświadczenia z młodością wypadło w moim odczuciu poniżej oczekiwań. Legendarny Japończyk pierwszego dnia turnieju stworzył bardzo dobre starcie z Kanemaru w tym przypadku walka była o wiele słabsza. Pojawiło się kilka ciekawych akcji, ale to tylko tyle tempo walki także pozostawiało wiele do życzenia. Przewaga Tiger Maska była wyraźna i to on ostatecznie wygrywa pojedynek tym samym zdobywając kolejne punkty w BOSJ.

Zwycięzca : Tiger Mask IV

Moja ocena : ** 3\4*


Singles Match (Block A)

Flip Gordon Vs Yoshinobu Kanemaru

Średnia walka. Początek jak dla mnie był zdecydowanie za wolny dopiero z czasem, panowie się rozkręcili no prawie pod koniec walki, ale mniejsza z tym. Jak przystało na Flipa oczywiście dodał on od siebie kilka efektownych flip’ów i ciekawych akcji ze swojego arsenału m.in Kinder Surprise czy Springboard 180 Splash. Spodziewałem się czegoś lepszego, ale mimo wszystko nie jestem zawiedziony. Flip wygrywa i zdobywa swoje pierwsze punkty w Best Of Super Juniors.

Zwycięzca : Flip Gordon

Moja ocena : ***


Singles Match (Block A)

BUSHI Vs Taiji Ishimori

Walka której wynik był z góry wiadomy. Ishimori po pokonaniu swojego największego rywala Willa Ospreay’a jest na wznoszącej i porażka tutaj nie miałoby zbytnio większego sensu. Starcie stało na niezłym poziomie, panowie zaprezentowali trochę walki stiff’owej, ale i również polatali co mają w zwyczaju. Końcówka walki była dosyć szybka i otrzymaliśmy mała wymianę akcji po czym Taiji wykonał Bloody Cross i po chwili odliczył rywala. “Bone Soldier” zdobywa kolejne oczka i tym samym umacnia się na czele bloku A.

Zwycięzca : Taiji Ishimori

Moja ocena : *** 1\4*


Singles Match (Block A)

ACH Vs Will Ospreay

Will przegrał  w swojej 1 walce podczas BOSJ więc tu był on zdecydowanym faworytem. Pojedynek ten był najlepszy podczas show a panowie zaprezentowali się z bardzo dobrej strony. ACH od początku walki sprzedawał kontuzję barku a Ospreay konsekwentnie osłabiał tą kończynę. W dalszej części walki zboczyliśmy pokaz lotów w wykonaniu “Aerial Assassina” a także wiele prób zakończenia walki przez ACH’a. Ostatecznie po Strom Breakrze wygrywa mistrz IWGP tym samym odnosi on swoje pierwsze zwycięstwo podczas tegorocznego BOSJ.

Zwycięzca : Will Ospreay

Moja ocena : *** 3\4*