Battle Royal Match, Lojalność Randy’ego Ortona, Tito Ortiz na SmackDown, Debiut na 205 Live, Carmella broni Ellswortha

» Podczas ostatniego odcinka SmackDown Generalny Manager Daniel Bryan ogłosił, że w przyszłym tygodniu odbędzie się Battle Royal Matchu, a jego zwycięzca stanie się pretendentem do WWE Championship Matchu podczas WrestleManii 33. Kto według Was zostanie kolejnym pretendentem do pasa WWE? Czyżby Luke Harper?

» Podczas wtorkowego odcinka SmackDown Live odbył się triple threat match o WWE Championship, podczas którego Bray Wyatt pokonał AJ Stylesa i Johna Cene dzięki czemu zachował tytuł. Po pojedynku w ringu pojawił się zwycięzca Royal Rumble Matchu Randy Orton deklarujący swoją lojalność wobec Braya. Poniżej prezentujemy nagrania z tego segmentu:

» MMA Superstar Tito Ortiz pojawił się w Anaheim podczas wtorkowego odcinka WWE SmackDown Live. Poniżej przedstawiamy Wam zdjęcie jego osoby:

» W poniższym materiale wideo Carmella wypowiedziała się na temat Jamesa Ellswortha, który nie chciał zmierzyć się z Deanem Ambrosem podczas wtorkowego odcinka WWE SmackDown Live:

» Poniżej przedstawiamy materiały wideo oraz zdjęcia z debiutu uczestnika turnieju Cruiserweight Classic Gran Metalika w 205 LIVE. Podczas debiutu międzynarodowa gwiazda pokonała Drew Gulaka po wykonaniu Metalik Driver: