Andrade: „Muszę się odbudować w WWE”, Tessa Blanchard jest nadal w okręgu zainteresowań AEW i WWE

0

» Andrade opublikował wczoraj film na swoim kanale YouTube, w którym omówił historię swojej rodziny w branży wrestlingowej. Omówił swoje osiągnięcia, wspomnienia i stwierdził, że musi się odbudować.

Jestem zawodowym wrestlerem trzeciego pokolenia. Jose Andrade Estrada – imię lucha, El Moro – to mój dziadek. Pierwszy wrestler w mojej rodzinie, który otworzył drzwi do tego biznesu. Nie mam wielu wspomnień o moim dziadku, ponieważ miałem trzy lata, kiedy zmarł, ale mój dziadek zostawił dziesięcioro dzieci, z których siedmioro z nich zostało luchadores, kontynuując jego dziedzictwo.

W wieku zaledwie 17 lat Andrade rozpoczął swoją podróż, by zostać gwiazdą w Meksyku.

Kiedy miałem 17 lat, pojechałem do Mexico City, aby wyrobić sobie markę w tym biznesie. Położyłem szkołę i rodzinę na drugim miejscu, aby wyrobić sobie markę w całym Meksyku.  Kiedy pojechałem do Mexico City, musiałem zacząć od początku. Przedarłem się na główną imprezę w największej federacji w Meksyku: CMLL. Byłem odtąd znany jako La Sombra.

31 maja 2013 roku Andrade (La Sombra) pokonał Shinsuke Nakamurę i wygrał IWGP Intercontinental Championship, stając się pierwszym Meksykaninem, który zdobył ten tytuł. Po tym wielkim zwycięstwie Andrade zdał sobie sprawę, że WWE jest kolejnym krokiem dla niego, więc podpisał kontrakt z federacją w listopadzie 2015.

Kiedy zdobyłem swój pierwszy tytuł w Japonii, zdałem sobie sprawę, że WWE to mój następny krok. Byłem juniorem. Wnukiem. Synem. Bratankiem. Ingobernable. Championem. Przyszłością. Więc teraz odbudowujemy Andrade. Dlaczego? Nie mamy wyboru . Urodziłem się, aby to zrobić.

» Tessa Blanchard została zwolniona z Impact 25 czerwca. Przed zwolnieniem Blanchard stała się przedmiotem skandalu związanego ze starymi doniesieniami o tym, jak traktowała inne zawodniczki za kulisami. W Japonii rzekomo użyła rasistowskich obelg przeciwko La Rosa Negra. Od czasu jej zwolnienia pojawiły się spekulacyjne doniesienia, że ​​All Elite Wrestling nie jest zainteresowane podpisaniem umowy z Tessą z powodu zarzutów z początku tego roku, a niektórzy posuwają się nawet do stwierdzenia, że zawodniczki AEW nie chcą, aby Tessa była częścią rosteru. Wrestling Inc. może potwierdzić, że te doniesienia są nieprawdziwe i że zarówno WWE, jak i AEW są zainteresowane podpisaniem kontraktu z Blanchard. Powodem, dla którego Tessa nie podpisała kontraktu z żadną z federacji, jest to, że wciąż świętuje swoje niedawne małżeństwo z zapaśnikiem DAGA. Oboje mieszkają obecnie w Meksyku, czekając na dalszy rozwój pandemii. Gdy pandemia ustanie lub zostanie bardziej opanowana, oboje wrócą do Stanów i wtedy wrestlerka wybierze federację, z którą podpiszę kontrakt.