Alexa Bliss o walce z anoreksją, Nagie zdjęcia zawodniczek w sieci, Petey Williams na temat przejścia na emeryturę, Powrót Sheltona Benjamina do WWE

» WWE Monday Night RAW Women Alexa Bliss udzieliła wywiadu dla USA Today’s For the Win section, w którym wypowiedziała się na temat swojej walki z anoreksją:

”Zaburzenia dotyczące odżywiania się są jedną z tych rzeczy, o których nigdy nie rozmawiałam, ponieważ nie chciałam i bałam się braku zrozumienia ze strony ludzi. Wydaje mi się, że gdy starałam się pokonać moje problemy to nie mogłam liczyć na wsparcie ze strony najbliższych mi osób. Często spotykałam się ze sporą krytyką co w późniejszym czasie delikatnie odbiło się na mojej psychice, ale pamiętajcie!!!! Nigdy się nie poddawajcie i walczcie do samego końca”.

» Minęło kilka miesięcy, odkąd w sieci pojawiły się ostatnie prywatne zdjęcia jakiejś kobiety ze świata wrestlingu. Niestety haker znowu dał o sobie znać. Do sieci trafiły nagie zdjęcia zawodniczki Raw Mickie James, zawodniczki NXT Ruby Riot oraz byłej Divy WWE i obecnej gwiazdy Lucha Underground Catriny. Więcej informacji znajdziecie po tym linkiem.

» W najnowszym odcinku Main Event Radio gościem specjalnym Ryana Ridera był Petey Williams, który wypowiedział się na temat odejścia na emeryturę w 2014 roku:

”Przez ponad 14 lat uprawiałem wrestling i w pewnym momencie poczułem, że nadszedł czas na pewne zmiany i dlatego zdecydowałem się przejść na emeryturę. Wielu zawodników jest w stanie walczyć nawet w wieku 50 lub 60 lat, ale ja wolę bawić się ze swoimi dziećmi i nie zmagać się z większymi poważnymi obrażeniami. Swój ostatni pojedynek stoczyłem z Chrisem Sabinem i było to dla mnie niesamowite przeżycie jednak w tym roku postanowiłem wznowić to co zakończyłem, gdyż brakowało mi adrenaliny”.

» WWE COO Triple H za pośrednictwem Twittera opublikował wpis dotyczący powrotu Sheltona Benjamina na SmackDown Live o czym wiedzieliśmy już jakiś czas temu. Jak myślicie co na celu miało takie posunięcie ze strony WWE?