AEW Dynamite 28 kwietnia 2021: Wyniki

Rozpoczynamy dzisiejsze Dynamite. Komentatorami show są Excalibur, Tony Schiavone oraz Jim Ross.

Taz dołączył do stołu komentatorskiego na pierwszą walkę.

Singles match 

Brian Cage/ with Ricky Starks Vs. Adam Page

Zwycięzca – Brian Cage

 

Kenny Omega powiedział, że nie boi się siedzieć w swojej limuzynie mimo tego co stało się tydzień temu. Eddie Kingston dostanie walkę z

… Michaelem Nakazawą.

 

Tag team match 

The Young Bucks Vs. Matt & Mike Sydal

Zwycięzcy – The Young Bucks

Po walce Frankie Kazarian i Christopher Daniels weszli na ring. Zauważyli oni, że nie przegrali walki od grudnia i są największym zagrożeniem dla mistrzów drużynowych. Christopher dodał, że zabierze mistrzostwa The Young Bucks.

 

Singles match 

Penta El Zero Miedo/ with Alex Abrahantes Vs. Orange Cassidy/ with Trent?

Zwycięzca – Orange Cassidy

Tony Schiavone przeprowadzał wcześniej wywiad z Dr. Britt Baker D.M.D. Ta powiedziała, że czas przypomnieć mistrzyni kto jest twarzą dywizji.

 

Po tym segmencie nadszedł face to face pomiędzy drużynami Inner Circle oraz Pinnacle. Ci pierwsi przyjechali na ring… Motorami. Na początku Tony Schiavone przedstawił zasady walki ( na początku pojedynek 1 na 1. Co 2 minuty na ring wchodzi następny zawodnik). Shawn Spears ostrzegł Inner Circle, że Chris wyprowadzi swoją drużynę na głęboką wodę. Guevara odpowiedział Shawn’owi, że od kiedy ten przyszedł do AEW był tylko niepowodzeniem. Cash Wheeler powiedział, żeby Santana & Ortiz nie przynieśli swojej łagodnej wersji na walkę. Dax Harwood dodał, że nie boi się umrzeć. Santana natomiast odpowiedział mu iż to Pinnacle zostanie zamknięte z Inner Circle. 

Po tych krótkich wypowiedziach głos zabrał MJF. Maxwell podziękował Chrisowi za utworzenie najlepszej grupy w pro wrestlingu. Jednak MJF dodał, że Chris zapewne jest już wszystkim zmęczony i zżera go presja. Pinnacle przejmie 1 miejsce na Blood & Guts.

Chris odpowiedział mu, że musi zasłużyć na to miejsce. Tak jak on to zrobił. Jericho dodał, że Pinnacle będą musieli zabić Inner Circle, aby ci się poddali. 

 

Walka między Eddie’m Kingstonem, a Nakazawą nie odbyła się. Eddie zaczął szantażować Omegę, że nadepnie na Nakazawę ( miał on nogę przytrzaśniętą krzesłem), aby ten zgodził się na walkę 2 na 2. Omega został zaatakowany przez poprzedniego mistrza AEW. Jon po chwili zaczął dusić Omegę. Wtedy Don Callis zgodził się na tag team match między Jonem i Eddie’m przeciwko Omedze i Nakazawie.

Christian Cage powiedział, że jeśli Taz chce to może wysłać oddzielnie każdego członka swojej drużyny na niego. Nauczą się od niego lekcji. Dodał jeszcze, że ma nadzieję iż ci zauważą, że będzie im lepiej bez Taza.

 

Singles match 

Kris Statlander/ with Orange Cassidy Vs. Penelope Ford/ with Kip Sabian

Zwyciężczyni – Kris Statlander

 

Six man tag team match

Dustin Rhodes, Billy Gunn, Lee Johnson Vs. The Factory/ with Anthony Ogogo

Zwycięzcy – The Factory

Po walce syni Billy’ego zaatakowali członków The Factory, a sam QT Marshall padł ofiarą Cody’ego. Już za tydzień odbędzie się walka między tą dwójką.

Dwunastego maja na Dynamite Jon Moxley będzie bronił swojego mistrzostwa IWGP US z Yuji Nagatą.

Na backstage’u widzimy iż Miro nie jest zadowolony z zachowania Kip Sabiana.

Singles match o mistrzostwo TNT 

Darby Allin/ with Sting Vs. 10/ with Dark Order

Zwycięzca – Darby Allin

Po walce Scorpio Sky i Ethan Page zaatakowali mistrza i Stinga. Z ringu wygonił ich jednak Lance Archer i 10.