AEW Dynamite 27 stycznia 2021: Wyniki

Komentatorami dzisiejszego show są Excalibur, Tony Schavione oraz Jim Ross. Galę rozpoczynamy od nie byle jakiego pojedynku.

Singles match 

Lance Archer Vs. Eddie Kingston

Zwycięzca – Eddie Kingston

Co ciekawe, przez większość czasu pojedynek odbył się bez osób trzecich. Dopiero pod koniec przybyli The Butcher & The Blade, którzy odwrócili uwagę Lance’a. Wykorzystał to Eddie, który wygrał w nieczysty sposób.

Jon Moxley wypowiedział się na temat walki wieczoru Beach Break. Powiedział, że nie lubi The Young Bucks oraz Good Brothers. Fenix i PAC są z Kingstonem więc oni też go nie lubią. Teraz jednak już z nim nie są i nagle są jego partnerami. Jon powiedział, że potrafi im zaufać i będzie się działo na Dynamite.

Dla przypomnienia pragnę dodać, że już w następnym tygodniu odbędzie się Beach Break, a Revolution zostało przesunięte na 7 marca.

Darby Allin I Sting wypowiadają się na temat swojej walki na Revolution. Panowie przyznali, że są chuliganami( w tym samym momencie Darby rozwalił okno swoją deskorolką) i że nie ma to znaczenia czy będą walczyć czysto na ulicach. Jedynym celem jest przetrwanie.

Tag team match 

Chris Jericho & MJF Vs. Griff Garrison & Brian Pillman Jr.

Zwycięzcy– Chris Jericho & MJF

PAC powiedział, że wie co Kenny zrobił z Pentą, więc w przyszłym tygodniu zmierzy się z konsekwencjami. PAC i Fenix go zranią.

Otrzymaliśmy video z AEW Dynamite Awards gdzie Shaq mówił o Cody’m.

Rhodes w ramach odpowiedzi uznał, że 2 Vs. 2 byłoby najlepszą opcją. Jednak żona będzie miała dziecko i nie będzie mogła walczyć. Cody przekazał mikrofon Arnowi, który zapytał się czy 29 czerwca 1985 mówi coś jego klientowi. Arn opowiedział historię, gdzie jego ojciec walczył wtedy 30 minut, jechał prywatnym samolotem i zobaczył nowonarodzonego syna. Anderson uznał, że taka okazja może być raz w życiu i dlatego zaprosił na ring Red Velvet. Velvet ewidentnie nie pała miłością do Cargill i wydaje się, że już wiemy kto będzie partnerem Cody’ego na Revolution.

Singles match 

Adam Page Vs. Ryan Nemeth

Matt Harry obserwował walkę.

Zwycięzca – Adam Page

Matt po walce powiedział, że będzie po prostu w narożniku Adama. Jest on dobrą osobą i widzi, że Page trochę się zagubił.

Singles match 

Dax Harwood Vs. Jungle Boy

Zwycięzcy – Jungle Boy

Jungle Boy wygrał po snare trap submission (STF).

Po walce jak można było się spodziewać FTR zaatakowało Jungle Boy’a oraz innych zawodników Jurassic Express. Na pomoc przyszli jednak zawodnicy SCU.

Team Taz wyszedł poza arenę i zaatakował kilku pracowników sklepu AEW. Sam Taz był ewidentnie zdenerwowany.

Singles match 

Dr. Britt Baker D.M.D Vs. Shanna

Zwyciężczyni – Dr. Britt Baker D.M.D

Po walce Britt 2 raz zaaplikowała duszenie. Wtedy pojawiła się Thunder Rosa. Panie spotkają się ponownie już za tydzień.

Na backstage’u doszło do krótkiego zgrzytu między MJF’em, a Sammy’m Guevarą.

Eight Man tag team match 

The Young Bucks & The Good Brothers Vs. Dark Order

Zwycięzcy – The Young Bucks & The Good Brothers

Mistrzowie drużynowi AEW powiedzieli, że chcą sami wybrać sobie rywala na Revolution dlatego będą w Battle Royal na następnym Dynamite. Zwrócili się w stronę mistrzów Impact po czym wykonali ,,Too Sweet”. Na arenę przybył Fenix, a potem Jon Moxley, którzy rozwalili rywali. Pomóc im próbował Kenny Omega, ale padł on ofiarą Paradigm Shift.