5 gwiazd głównego rosteru, które powinny przenieść się do NXT

Idea Triple H: NXT rozwinęło się niesamowicie. Ze zwykłego terytorium rozwojowego w trzeci brand, a to mówi samo za siebie. Wiele osób głównie skupia się na obserwowaniu tego, co dzieje się w NXT, natomiast wydarzenia z RAW lub SmackDown schodzą na drugi plan. W ostatnim czasie kilka gwiazd z głównego rosteru pojawiło się na live eventach NXT, co wywołało różne spekulacje, dzięki którym zamierzam przedstawić Wam listę 5 gwiazd, które z głównego rosteru powinny przenieść się do NXT.

Tr

#5 The Revival

The

The Top Guys – nie miałbym nic przeciwko, gdyby rzeczywiście tak się stało po ich debiucie w głównym rosterze, który miał miejsce w zeszłym roku. Byli mistrzowie tag teamowi pokonali The New Day, jednak zwycięstwo nie wpłynęło na ich rozwój w głównym rosterze. Dlaczego tak się stało? Cóż ciężko stwierdzić, ponieważ podczas pobytu w NXT, The Revival uznawani byli za jeden z najlepszych tag teamów na świecie. Panowie po przejściu na RAW stali się jobberami, przez co w ostatnim czasie kilkukrotnie mogliśmy obserwować ich poczynania na live eventach NXT, niestety nawet tam nie udało im się wygrać. Mam nadzieję, że wkrótce na stałe przeniosą się do NXT i znowu będą dominować.

#4 Mojo Rawley

Mojo

Wszyscy uważali, że Mojo Rawley stanie się czołową postacią na Monday Night RAW, po tym jak udało mu się zdobyć nagrodę 4th annual Andre The Giant Battle Royal, ale cóż jego los potoczył się zupełnie inaczej. Przez większość spędzonego czasu w NXT, Rawley tworzył drużynę z Zackiem Ryderem, jednak w głównym rosterze nie udało mu się znaleźć osoby, która by pociągnęła jego karierę do przodu. Myślę, że gdyby został odesłany do NXT, to miałby okazję współpracować z takimi gwiazdami jak Ricochet oraz Pete Dunne, oczywiście Mojo odgrywałby rolę heela, ponieważ ta jego odsłona jest o wiele lepsza od poprzedniej.

#3 Apollo

Apollo

Uważam, że jest to jeden z najbardziej utalentowanych sportowców w WWE. Niestety jego kariera w głównym rosterze nie powiodła się, ponieważ został zbyt wcześnie przeniesiony z NXT, gdzie nie posiadał zbyt wielkiego doświadczenie. Oczywiście nie patrzę na, to jak spisywał się na scenie niezależnej, gdzie był jedną z największych gwiazd. Uważam, że Apollo posiada tak duże umiejętności, aby w przyszłości stanowić o sile głównego rosteru WWE, jednak na tę chwilę potrzebuje doświadczenia, więc zesłanie go do NXT będzie dobrym pomysłem. Tam nauczyć się w odpowiedni sposób nawiązywać interakcję z fanami.

#2 Breezango

Br

Osobiście jestem wielkim fanem Breezango, czyli połączenia Fandango i Tylera Breeze’a. Obaj są niesamowicie utalentowanymi sportowcami, ale także potrafią nawiązać niesamowitą interakcję z fanami, czego przykładem jest ich program Fashion Police. Niestety z niewiadomych powodów ich przygoda w głównym rosterze nie powiodła się, a oni sami stali się zespołem komediowym. Myślę, że przejście z głównego rosteru do NXT pozwoli im nabrać rozmachu, dzięki czemu staną się drużyną docenianą przez wszystkich oraz zdobędą mistrzostwa tag teamowe NXT.

#1 Goldust

Gol

Chyba wszyscy możemy przyznać, że on jest legendą w WWE, jednak jego pozycja w głównym rosterze jest kiepska. Tak więc uważam, że jego doświadczenie powinno zostać wykorzystane w NXT, dzięki czemu mógłby pomóc mniej obytym zawodnikom przygotować się do występów na RAW bądź SmackDown Live. Były IC Champion mógłby prowadzić ciekawy feud z Velveteen Dreamem, ponieważ obaj używają podobnych sztuczek i na pewno fani chcieliby ich walkę obejrzeć. Mam nadzieję, że już wkrótce będę oglądał Goldusta w NXT.

Kto według was powinien znaleźć się w NXT?