Uwaga na Spoilery! Kevin Owens obronił tytuł?, Co dalej z BreeZango?, Push dla Samiego Zayna?, Pożegnanie z Adamem Colem

» Podczas starcia o WWE United States Championship Kevin Owens pokonał AJ Stylesa co także było sporym zaskoczeniem dla WWE Universe zgromadzonych na arenie, w której odbywała się wczorajsza gala PPV BackLash. Poniżej przedstawiamy krótki materiał wideo z tego starcia:

» Podczas wczorajszej gali BackLash obecni SmackDown Live Tag Team Champions The Usos pokonali BreeZango tylko i wyłącznie dzięki nieczystemu zagraniu. Poniżej przedstawiamy skrót wideo z tego pojedynku:

Czy według Was The Usos stali się nudnymi mistrzami i przyda się drobne odświeżenie dywizji tag teamowej?

» Niespodziewanym zwycięzcą wczorajszej walki z udziałem Barona Corbina oraz Samiego Zayna okazał się być wrestler rodem z Kanady, który ku zaskoczeniu wielu fanów WWE udowodnił, że wszyscy wciąż się powinni z nim liczyć. Poniżej przedstawiamy krótki materiał wideo z tego starcia:

» Były właściciel federacji Ring of Honor Cary Silkin za pośrednictwem Twittera pożegnał się z trzykrotnym ROH World Championem Adamem Colem. Warto wspomnieć o tym, że Adam zadebiutował w ROH w 2010 roku, czyli w okresie tym, w którym mieliśmy okazję obserwować takie gwiazdy jak: Kyle O’Reilly, Mike Bennett i Michael Elgin. 27-letni wrestler prawdopodobnie wkrótce dołączy do WWE: