Uwaga na Spoilery! Nowy mistrz na BackLash, Niezadowolenie Mojo Rawleya, Skrót Talking Smack, Promo Extreme Rules 2017

» Podczas wczorajszej gali WWE PPV BackLash Jinder Mahal pokonał Randy’ego Ortona dzięki czemu stał się nowym mistrzem WWE. W 2014 roku ‘Modern Day Maharaja’ został zwolniony przez WWE jednak po latach ciężkiej pracy został on doceniony przez oficjeli WWE i 30-letnia kanadyjska gwiazda z Punjabi do swojej kolekcji może dołączyć kolejny tytuł. Jinder powrócił do WWE latem 2016 roku na jednym z odcinków Monday Night RAW jednak jego pozycja w tym okresie nie była zbyt ciekawa, gdyż pracował głównie na tapingach Main Event. Wszystko zmieniło się w momencie Superstar ShakeUp, gdzie dołączył na SmackDown Live i bez większego problemu stał się pretendentem do pasa WWE, a następnie spełnił to co sobie zamierzył.

Co sądzicie na temat nowego mistrza WWE? Cieszycie się ze zwycięstwa Jindera? Co ta porażka oznacza dla Randy’ego Ortona?

» WWE SmackDown Live Superstar Mojo Rawley za pośrednictwem Twittera wyraził swoje niezadowolenie z braku swej obecności na gali PPV BackLash, a także dodał, że jest to dla niego ogromne zaskoczenie, ponieważ mimo zdobycia Giant Memorial Battle Royal na WrestleManii 33 nie znalazł się w karcie tego wydarzenia:

» W najnowszej edycji WWE Talking Smack gośćmi specjalnymi byli: WWE United States Champion Kevin Owens, Tye Dillinger oraz Sami Zayn – cała trójka wyszła zwycięsko ze swoich pojedynków. Tye Dillinger wypowiedział się na temat zwycięstwa odniesionego nad Aidenem Englishem, Sami Zayn o wygranej z Baronem Corbinem oraz Kevin Owens o zachowaniu tytułu.

» WWE na swoim oficjalnym koncie na Twitterze opublikowało materiał promujący nadchodzącą galę Extreme Rules z udziałem gwiazd czerwonego brandu: