#1 Analizy Wrestlingowe [TNA] – Destination X

Nadszedł wreszcie moment debiutu serii, którą rozpoczniemy bardzo gorącą walką, a raczej walkami… Zapraszam do czytania!

Już jutro odbędzie się Destination X na którym odbędą się dwie walki o tytuł wagi ciężkiej, więc skupmy się na ocenie szans każdego zawodnika na zdobycie złota, bądź jego zachowanie.

CHBdOstUIAAs_fa

Kurt Angle vs Rockstar Spud
< Elimination Match >

Rockstar Spud – Zwycięzca BBC przeszedł daleką drogę, aby znaleźć się właśnie w tym miejscu. Jednak chyba nikt nie wyobraża sobie żeby Spud pokonał Kurta, a potem zniszczył Ariesa… Więc szansę oceniam na zerowe.

Kurt Angle – Kurt z pewnością pokona Anglika i zmierzy się w finale z Ariesem. Za obecnym Championem przemawia bardzo istotny fakt… rywalizacja z Ethanem, która jest już niemal pewna

CHBdOrTVAAAl-Pn

Austin Aries vs Angle/Spud
< TNA World Heavyweight Championship Match >

OK skupmy się teraz na sytuacji Ariesa, która niestety nie jest zbyt ciekawa. Bardzo mocną kartą przetargową dla Austina może być jego wygasający kontrakt (TNA może mu dać tytuł, aby go “przekupić), który także może być jego zgubą… Nie zapomnijmy także o tym, że Aries walczy dalej w Best of 5 Series, a dwie walki na Slammiversary są niemal niemożliwe. Kolejną kwestią niewpływającą na korzyść The Great Mana, a raczej osobą jest Ethan Carter III, który ma odebrać tytuł Kurtowi na Slammiversary!

Szanse Ariesa mogą być większe jeśli walki odbędą się jedna po drugiej w co wątpię.

CO TNA POWINNO ZROBIĆ???

Wiemy, że Aries jak już dostanie tytuł to powinien go dłużej ponosić więc walka Austin (c) vs Angle vs Cartet na Slammi odpada. Dla mnie najlepszą decyzją byłoby lekkie przystopowanie Ethana i danie mu długi feud z jednym czołowych face’ów (a walkę o tytuł WHC dopiero na BFG). Wtedy dostalibyśmy rywalizację o pas WHC po między Ariesem (c) a Kurtem, która miała by mieć swój finał na Slammiversary. Później chętnie widziałbym długi feud na linii Austin-Ethan z finałem na BFG, który zakończyłby się zdobyciem pasa przez Cartera.

Według mnie mój plan jest dobrym rozwiązaniem tylko największym problemem może być Best of 5 Series…