Ekskluzywny wywiad Uhaa Nationa dla WWE.com – Tłumaczenie

W tym tygodniu na oficjalnej stronie federacji World Wrestling Entertainment pojawiła się ważna wiadomość o podpisaniu kontraktu z wrestlerami, którzy rozpoczną przygotowania w WWE Performance Center. W skład 11 nowych rekrutów wchodzi Sesugh Uhaa, który według mnie ma największe szanse na odniesienie sukcesu w NXT. Sesugh swoją przygodę z pro-wrestlingiem rozpoczął dokładnie sześć lat temu. Na scenie niezależnej występował jako ”Uhaa Nation”.

wwe.com: Gratulacje za podjęcie świetnej decyzji !!!

Uhaa: Dziękuję.

wwe.com: Jaka była twoja reakcja na propozycję otrzymaną od federacji?

Uhaa: Kilka razy miałem okazję wystąpić w obozie szkoleniowym WWE Tryout po czym wpadłem na pomysł, że być może istnieje cień szansy na możliwość dołączenia do World Wrestling Entertainment, więc po prostu czekałem a po otrzymaniu propozycji starałem się zachować spokój, lecz to było bardzo ciężkie zadanie, ponieważ z drugiej strony byłem podekscytowany i dumny z siebie. Na samym początku starałem się to utrzymać w tajemnicy, o ofercie dowiedzieli się wyłącznie najbliższe osoby związane ze mną. Każdy kto pracuje jako pro-wrestler chce zostać jednym z NXT Superstars. Wreszcie mogę występować wyłącznie dla jednej federacji a nie jak to miało miejsce na całej scenie niezależnej.

wwe.com: Jak rozpoczęła się twoja przygoda z wrestlingiem, ile miałeś lat i kiedy zacząłeś?

Uhaa: Trening z pro wrestlingiem rozpocząłem w wieku 21 lat. Moja przygoda była związana z WWA4(Pro Wrestling School), która znajduje się w Atlancie a jednym z głównych trenerów był Mr. Hughes. Dziś po 6 latach treningu dołączyłem do WWE. Po ukończeniu szkoły znalazłem pracę, ale moim głównym celem było wyszukanie jak najlepszej możliwości do trenowania wrestlingu. Moją najlepszą decyzją było dołączenie do kolejnej szkoły, w której dowiedziałem się, że posiadam ogromny potencjał, ale musiałem uważnie słuchać i obserwować to co mają nam do przekazania nauczyciele.

wwe.com: Dość szybko stałeś się jedną z większych gwiazd na scenie niezależnej. W jakich federacjach występowałeś i co wpłynęło na twój rozwój?

Uhaa: Hmmm wydaje mi się, że dużą rolę w moim życiu odegrał pobyt w Japonii w federacji Dragon Gate. Tam często miałem okazję sześciokrotnie w ciągu tygodnia toczyć pojedynki przez co dużo się nauczyłem od facetów, którzy przyjęli mnie do swojej rodziny. Zawsze gdy miałem okazję występować w DG moje umiejętności zwyżkowały. Japonia to kraj w którym dopracowałem swoje umiejętności ringowe. Moja pierwsza przygoda w Dragon Gate USA była niesamowita, ponieważ miałem okazję występować z Nevillem byłym mistrzem NXT, Ricochetem i Richem Swannem. Rozpocząłem występy w Europie: W Anglii, Niemczech, Szkocji, Holandii itp. Dokonałem tego zaledwie w ciągu 6 lat.

wwe.com: Jesteś znany z tego, że twoją główną bronią jest muskularna budowa ciała oraz zwinność. Czy na kimś się wzorowałeś?

Uhaa: Jako dziecko głównie oglądałem wrestling w momencie The Attitude Era, a moim bohaterem był Kurt Angle. Za każdym razem gdy pojawiał się w ringu, nie mogłem odkleić oczu od telewizora. W tym czasie podziwiałem takie gwiazdy jak Chris Jericho, Eddie Guerrero, Triple H, The Rock, Steve Austin, który był zdolny do pobicia własnego szefa. To właśnie Ci wrestlerzy zmotywowali mnie do zostania profesjonalnym zapaśnikiem, po pewnym czasie opracowałem własny styl i już nie wzorowałem się na nikim. Jestem bardzo podekscytowany, że mogę powiedzieć o sobie NXT Superstar. Sporo nauki jeszcze przede mną, ale jestem dobrej myśli.

wwe.com: Teraz trenujesz z renomowanym sztabem szkoleniowym. Na co najbardziej czekasz w WWE Performance Center? Czy wiesz który ze swoich aspektów musisz poprawić?

Uhaa: Z pewnością na pierwszym miejscu jest moja praca przy mikrofonie, nie jestem w tym najlepszy. Nie miałem zbytnio okazji szkolić się za mikrofonem na scenie niezależnej. Jeśli chodzi o naukę, to jestem gotowy na wszystko, zamierzam pochłonąć każdą ilość wiedzy którą otrzymam. Niesamowite jest, to że wrestlerzy, którzy nie mieli możliwości pracować na scenie niezależnej na każdy sposób starają się pomóc nowym zapaśnikom World Wrestling Entertainment. Z pewnością skorzystam z ich porad. Mam nadzieję, że wszystko pójdzie zgodnie z moją myślą.

wwe.com: Miałeś okazję pracować z WWE Superstars(Luke Harper i Neville). Kto byłby twoim wymarzonym przeciwnikiem?

Uhaa: Oh jest ich bardzo wielu. Na pierwszy rzut idzie Neville, Finn Balor, Sami Zayn, Keviw Owens. Z Harperem toczyłem ciekawy feudzik w Dragon Gate USA. W rozwojówce jest tylu świetnych wrestlerów z którymi chciałbym się zmierzyć. Podczas weekendu z WrestleManią miałem okazję walczyć z Solomonem Crowe dla Evole. Lista osób z którymi chciałbym się zmierzyć nie ma końca. Czekam na wyzwania.

wwe.com: Kilka słów dla fanów NXT

Uhaa: Wystarczy spojrzeć na mnie, nie oczekuję nic od fanów. Przybyłem tutaj na dłuższą metę, szykujcie się na świetną zabawę!!!