Zapowiedź IMPACT! Wrestling 06.01.2022

Już dzisiejszej nocy na AXS TV oraz (dla posiadaczy IMPACT Insiders) na YouTube, wyemitowany zostanie ostatni odcinek tygodniówki IMPACT! Wrestling przed sobotnią galą Hard To Kill PPV.

W ringu zobaczymy m.in. zakontraktowaną niedawno z AEW, Mercedes Martinez. Dojdzie również do debiutu Rosjanki, Mashy Slamovich.

Pełna zapowiedź poniżej:

Zanim Deonna Purrazzo rzuci wyzwanie Mickie James w Texas Death Matchu, musi najpierw pokonać zwyciężczynię Knockouts Knockdown Tournament, Mercedes Martinez. Po wojnie na słowa, kto odniesie zwycięstwo w tym wyczekiwanym starciu?

Na Hard To Kill, JOHAH zmierzy się z Joshem Alexandrem. W czwartkowy wieczór znajdzie się jednak w ringu z niemniej potężnym od siebie, Jakiem Something. Czy JONAH udowodni, że jest „Top Dogiem”, czy też Jake Something pokaże światu, że to on zasługuje na walkę podczas gali PPV?

Dywizja Knockouts ponownie zrobi coś historycznego, a stanie się to na Hard To Kill podczas spektaklu znanego jako Ultimate X Match. Nim jednak do tego dojdzie, wszystkie uczestniczki tego starcia spotkają się w ringu już wcześniej, w Six Knockouts Tag Team Matchu.

Na horyzoncie wyłania się Hardcore War pomiędzy Good Brothers i Violent By Design a Heathem, Rhino, Richem Swannem, Willie Mackiem i Eddie Edwardsem. Kto zapewni sobie przewagę psychiczną przed tą konfrontacją? Na tygodniówce Karl Anderson vs Heath. Choć… może się zagotować!

O tym pisaliśmy wyżej. Do IMPACT Wrestling zmierza niebezpieczna wrestlerka z Rosji, Masha Slamovich!

W ringu były X-Division Champion Ace Austin wsparty przez swojego tag team partnera Madmana Fultona oraz po przeciwnej stronie, były właściciel Swinger’s Palace, Johnny Swinger & Hernandez. Która drużyna rozpocznie 2022 rok od zwycięstwa?

Tuż przed startem IMPACT!, w BTW czeka nas prawdziwa rozgrzewka. Raj Singh vs Juice Robinson!

Wszystkich fanów IMPACT Wrestling zapraszamy do grupy Facebookowej: https://www.facebook.com/groups/319290333429038

Nie zapomnijcie także o Hard To Kill, które już w nocy z soboty na niedzielę. Wrestlingową ekstrawaganzę prosto z Dallas będziecie mogli obejrzeć legalnie na FITE TV.


 Obserwuj nas na: twitter.com/MyWrestling2015
 Śledź nas na: facebook.com/mywrestlingpl