Zakulisowy update w sprawie powrotu Bayley

Oczekuje się, że wielokrotna mistrzyni kobiet WWE – Bayley – powróci do federacji w okresie przed WrestleManią 38.

Bayley przeszła operację rozdartego ACL w połowie lipca po tym, jak doznała kontuzji podczas treningu w Performance Center. Zauważono, że będzie poza akcją przez około 9 miesięcy, co pozwoliłoby jej na powrót tuż przed najważniejszą galą roku.

W aktualizacji Wrestling Observer donosi teraz, że Bayley ma wrócić do akcji już w lutym, ale jej data powrotu najprawdopodobniej nadejdzie w marcu.

Wcześniej ogłoszono, że jeden z pierwotnych planów na WrestleManię 38 zakładał, że mistrzyni kobiet SmackDown, Charlotte Flair miała bronić tytułu w starciu z Sashą Banks.

Jak wiemy, The Boss jest obecnie wykluczona z akcji z powodu kontuzji stopy doznanej 2 stycznia i oczekuje się, że nie będzie mogła walczyć przez 6-8 tygodni. Możliwe, że WWE pójdzie w innym kierunku w kwestii przeciwniczki dla Flair, ponieważ Sashy nie zobaczymy w ringu do kwietnia lub nawet dłużej.

Bayley byłaby wystarczająco dużą gwiazdą, by rzucić wyzwanie Flair na The Grandest Stage of Them All. Dla byłej mistrzyni kobiet NXT, RAW i SmackDown, byłaby to szansa na pierwszy w karierze singlowy pojedynek na WrestleManii.

 Obserwuj nas na: twitter.com/MyWrestling2015
 Śledź nas na: facebook.com/mywrestlingpl