Renee Paquette podekscytowana rywalizacją Rhei Ripley i Nikki ASH

Renee Paquette wypowiedziała się o niedawnym rozpadzie tag teamu w kobiecej dywizji RAW.

Rhea Ripley i Nikki ASH miały przełomowy 2021 rok. Ripley wygrała swoje pierwsze mistrzostwo głównego rosteru na WrestleManii 37, natomiast Nikki wygrała swój pierwszy singlowy tytuł, realizując walizkę MITB na Charlotte Flair.

W końcu te dwie zawodniczki utworzyły tag team i odniosły sukces, jakim było zdobycie WWE Women’s Tag Team Championship. W zeszłym tygodniu, Nikki przeszła niespodziewany heel turn, atakując Ripley w poniedziałek 10 stycznia na Monday Night RAW.

Hot News: Rozpad żeńskiego tag teamu na RAW!

Rozmawiając o tym w ostatnim odcinku Busted Open Radio, była prezenterka WWE, Renee Paquette, powiedziała, że jest bardzo podekscytowana, widząc, dokąd zmierza ta historia.

„Czuję, że to właśnie musiało się wydarzyć. Nie wiem, co wszyscy widzieli. Myślę, że ludzie myśleli, że może to Rhea Ripley doprowadzi do rozpadu. Niespodziewanie zrobiła to jednak Nikki ASH — szczerze mówiąc, kiedy zaczęła grać tę postać, pomyślałam: Nie jestem pewna, co oni z nią robią. Ale kocham Nikki, myślę, że jest świetna. Wiem, jaka jest kreatywna. Wiem też, jak bardzo kocha to co robi i jaką ma pasję do profesjonalnego wrestlingu. Więc jeśli wybrała taką postać i tak dobrze ją odgrywała, widziała, jak ludzie są nią zafascynowani. Myślę, że było to naprawdę fajne”.

Mówiąc o Rhei, Renee Paquette powiedziała, że szokuje ją to, że Rhea Ripley nieco spadła w hierarchii, wie, że wpływ na to ma kreatywność WWE w kwestii bookowania. Dla niej Ripley jest wielką gwiazdą.

„Jest niesamowita. Ona jest idealną wrestlerką, która jest gotowa do osiągania wielkich rzeczy. Jest młoda, ale jest obyta w swojej pracy.

Jeśli chodzi o historię, w której byłe tag team partnerki znajdują się teraz na przeciwległych końcach, Renee mówi, że nie może się doczekać kontynuacji tej historii.

„To znaczy, chcę tylko zobaczyć, co z tym zrobią. Wiesz, mam na myśli to, że tak jak właśnie mówiliśmy z Rheą, czasami utkniesz trochę w miejscu, przez decyzje zespołu kreatywnego i wizję innych ludzi”.

 Obserwuj nas na: twitter.com/MyWrestling2015
 Śledź nas na: facebook.com/mywrestlingpl