Zack Ryder przeniesiony do WWE 205 Live?, Zapowiedziane walki na RAW, Kiedy do telewizji powróci Bray Wyatt?

» WWE, to znacznie więcej niż tylko RAW oraz SmackDown, dzięki czemu Superstars mają szansę na nowy start. Mike i Maria Kanellis zostali przeniesieni do WWE 205 Live i zgodnie z pewnymi źródłami oficjele WWE chcą rozważyć kolejny ruch w dywizji Cruiserweight. Joe Peisich potwierdził, że oficjele WWE rozważają przeniesienie Zacka Rydera do dywizji 205 Live. Na obecną chwilę nie wiadomo ilu wrestlerów otrzyma taką szansę na nowy start.

» WWE ogłosiło, że podczas kolejnego odcinka Monday Night RAW odbędą się dwa World Cup Qualifiers Matche:

Seth Rollins vs Drew McIntyre
Dean Ambrose vs Dolph Ziggler

Zwycięzcy staną przed szansą na zwycięstwo w ośmioosobowym turnieju, który odbędzie się na evencie WWE Crown Jewel. Oto dotychczas zapowiedziane gwiazdy, które wezmą udział w tirnieju: Randy Orton, Jeff Hardy, John Cena oraz Kurt Angle.

» Były WWE Champion Bray Wyatt opublikował kilka następujących informacji na Twitterze:

Od ponad miesiąca były RAW Tag Team Champion nie publikował wpisów na Twitterze. 6 września wrestler poinformował, że odchodzi teraz, aby znaleźć siebie, ale kiedy wróci to będzie chciał, aby wszyscy pamiętali te rzeczy, które sprawiają iż robi, co chce. Możliwe, że te tweety mogą być początkiem nowej historii, która wprowadzi Wyatta do telewizji.