Zack Ryder próbuje przestraszyć Mojo Rawleya, Czy The Miz zostanie nowym mistrzem WWE IC?, Emisja nowego programu The Miza i Maryse

» Zack Ryder w poniżej zamieszczonym materiale wideo wypowiedział się na temat pojedynku z Mojo Rawleyem:

”Moja kariera była pełna wzlotów i upadków, ale niczego nie zmieniłem, ponieważ to uczyniło mnie tym kim jestem dzisiaj. Zawsze wracam i staram się być najlepszą wersją samego siebie. Nie boję się Mojo mimo iż on jest większy i silniejszy ode mnie, ale to ja mam większe serce i dlatego Mojo powinien się mnie bać”.

» RAW General Manager Kurt Angle podczas odcinka RAW poinformował o tym, że 22 stycznia na 25-leciu Monday Night RAW odbędzie się WWE Intercontinental Championship Match z udziałem obecnego mistrza Romana Reignsa oraz The Miza.

Znalezione obrazy dla zapytania THE MIZ VS ROMAN REIGNS RAW 22.01.2018

» Podczas poniedziałkowego odcinka WWE Monday Night RAW dowiedzieliśmy się, że już wkrótce w sieci WWE Network zostanie wyemitowany nowy program śledzący losy The Miza oraz jego żony Maryse w Los Angeles. W programie udział wezmą także: przyjaciel The Miza, Dolph Ziggler, piosenkarz Ryan Cabrera oraz kilku członków rodziny Maryse.