Roman Reigns nowym mistrzem WWE Universal?, Dave Meltzer o bookingu Finna Balora, Dlaczego Miz stracił pas IC?, Kolejne tournee WWE po Europie

» Dave Meltzer w najnowszym odcinku Wrestling Observer Radio wypowiedział się na temat walki wieczoru gali Royal Rumble:

”Wydaje mi się, że w walce wieczoru na Royal Rumble Brock Lesnar powinien zmierzyć się z Braunem Strowmanem. Nie chcę, aby tytuł WWE Universal został postawiony na szali w tym pojedynku, gdyż wtedy zwycięzca będzie pewien. Jednak co powiecie na triple threat match podczas WrestleManii 34 z udziałem Brocka Lesnara, Brauna Strowmana oraz Romana Reignsa? Wydaje mi się, że taką decyzję może podjąć Vince McMahon, gdyż chce aby tytuł Universal należał do Big Doga”.

Dave Meltzer w najnowszym odcinku Wrestling Observer Radio wypowiedział się na temat udziału Finna Balora w Royal Rumble Matchu:

”Decyzja ta została podjęta dziś rano. Jedyne co musicie wiedzieć to fakt, iż Vince McMahon zdecydował się na takie posunięcie ze względów marketingowych, gdyż jego zdaniem były WWE Universal Champion nie przynosi oczekiwanego zarobku i nie jest jednym z faworytów do zwycięstwa w Royal Rumble Matchu”.

» Portal internetowy PWInsider.com informuje o tym, że głównym powodem utraty mistrzostwa IC przez The Miza na RAW był fakt iż zawodnik bierze udział w nagrywaniu nowych materiałów filmowych przez co zrobi sobie krótką przerwę od wrestlingu. Według wielu źródeł Miz weźmie udział w najnowszej serii WWE Studios The Marine.

» Na stronie WWE pojawiła się informacja dotycząca najbliższego tournee gwiazd WWE po Europie. Udział w tym wydarzeniu wezmą takie gwiazdy jak: AJ Styles, Shinsuke Nakamura, Charlotte Flair, The New Day, Naomi, Kevin Owens, Jinder Mahal i wiele więcej. Oto najbliższy harmonogram:

Thursday, 10 May: König Pilsener Arena, Oberhausen

Friday, 11 May: Volkswagen Halle, Braunschweig

Saturday, 12 May: ÖVB Arena, Bremen

Sunday, 20 May: Olympiahalle, Munich
CZECH REPUBLIC:

Sunday, 13 May: O2 Arena, Prague | Tickets available starting 24 November, 9 a.m. local time, at www.ticketportal.vz

HUNGARY:

Monday, 14 May: Papp László Budapest Sportaréna, Budapest | Tickets available starting 24 November, 9 a.m. local time, at www.ticketpro.hu and www.livenation.hu

SWITZERLAND:

Wednesday, 16 May: Geneva Arena, Geneva | Tickets available starting 24 November, 10 a.m. local time, at www.ticketcorner.ch

AUSTRIA:

Thursday, 17 May: Wiener Stadthalle, Vienna | Tickets available now at www.ticketmaster.at