Z ostatniej chwili! Weteran WWE The Undertaker przebywa w Arabii Saudyjskiej

Weteran wrestlingu The Undertaker obecnie przebywa w Arabii Saudyjskiej na 2021 Riyadh Season Festival.

Show rozpoczęliśmy od pojawienia się The Undertakera, który przedstawił rapera oraz zdobywcę nagrody Grammy, Pitbulla.

Na obecną chwilę nie wiadomo, czy The Undertaker zjawi się na wydarzeniu Crown Jewel. Jak dotąd na oficjalnej stronie internetowej federacji WWE nie pojawiła się wzmianka odnośnie występu “deadmana” w Mohammed Abdu Arenie.

Wydarzenia organizowane przez WWE w Arabii Saudyjskiej zazwyczaj przynoszą spore zyski dla Superstars tworzących show. The Undertaker pracował na czterech z pięciu tego typu eventów. W 2018 roku Na Greatest Royal Rumble pokonał Ruseva w Casket Matchu. Na Crown Jewel w 2018 roku tworząc drużynę z Kanem przegrał z DX. Na Super ShowDown w 2019 roku pokonał Billa Goldberga, a rok później wygrał Gauntlet Match zdobywając Tuwaiq Mountain Trophy.

Warto zauważyć, że Taker był uczestnikiem Crown Jewel w 2019 roku, ale nie walczył. Jego funkcja polegała na reprezentowaniu firmy podczas ceremonii otwarcia Riyadh Season Grand Parade. Możliwe, że tegoroczna obecność emerytowanego wrestlera w Arabii Saudyjskiej nie ma nic wspólnego z wrestlingiem, gdyż w telewizji WWE nie pojawił się od listopada ubiegłego roku. Wtedy na Survivor Series byliśmy świadkami “Final Farewell”, a swój ostatni pojedynek stoczył na WrestleManii 36 w kwietniu 2020 roku.