Z kim chciałby rywalizować Lio Rush w AEW?, CM Punk wypowiada się na temat 7-letniej przerwy od wrestlingu

» AEW Superstar Lio Rush wystąpił w Excuse Me: The Vickie Guerrero Show, gdzie wypowiedział się na temat trzech gwiazd, z którymi chciałby się zmierzyć.

Tym, który utkwił mi w pamięci był Bryan Danielson. Bardzo chciałbym być z nim na ringu. Myślę, że mielibyśmy całkiem dobry pojedynek. Kto jeszcze? Potrzebuję tego, aby zmierzyć się jeden na jednego z Kennym Omegą. Muszę to mieć. Wszystko, co robię w życiu jest dążeniem na szczyt. Wiem, że jestem zdolnym facetem i mogę stworzyć niesamowite widowisko z tymi gośćmi. Trzecim facetem jest Dante Martin. Jest świetnym wrestlerem, więc chciałbym być z nim w jednym ringu. Oczywiście zakończę odpowiedź na to pytanie w taki sposób – Dobrze jest mieć walkę, ale wchodząc do nowej firmy zacznij od CM Punka.

» AEW Superstar CM Punk udzielił wywiadu dla The Wrap, w którym wypowiedział się na temat siedmioletniej przerwy od wrestlingu.

Och, czuję się strasznie, będę z tobą szczery. Mam 42 lata i od ponad siedmiu lat nie robiłem żadnych bumpów. Myślę, że coś co robisz regularnie staje się o wiele łatwiejsze, ponieważ robisz to bez przerwy. Wielu zapaśników odczuwa to samo. Pandemia wszystko zamknęła i niemalże zabiła showbiznes – nie mają show w piątek, sobotę, niedzielę, poniedziałek i wtorek. Wszyscy czuliśmy się okropnie w tym czasie. Teraz mam się bardzo dobrze. Nie muszę jechać do miasta i starać się o meldunek w hotelu, a następnie dowiedzieć się, że nie ma już wolnego pokoju, a wszystkie miejsca są zajęte. Ten atrakcyjny harmonogram jest jednym z powodów, które wpłynęły na moją decyzję o powrocie na ring. Reset sprawił, że wrestlerzy posiadają lepszy harmonogram i mają więcej do powiedzenia – to jest łatwiejsze i tak powinno być zawsze. Nie możesz nas traktować jak bydła.