× Shane McMahon × Ciekawostki ×

Zapraszamy do lektury!


1. „Kariera” aktorska.

Cudzysłów nie został postawiony tutaj bez powodu 🙂 Jedynym filmem w jakim zagrał był „Rollerball” z 2002 roku. WWE Studios „nie przyłożyło ręki” do niego, więc nie dziwi epizodyczna rola. Myślę, że jeżeli zależało by mu na bogatej filmografii – to by takową miał. Otrzymanie roli w The Marine z pewnością nie sprawiło by problemu. The Miz otrzymał rolę we wspomnianym przed chwilą „W cywilu”. Nic specjalnego? Racja, gdyby nie fakt że zagrał w 3,4 oraz 5 części.


2. Przygodę z federacją ojca zaczął jako sędzia.

Nie występował wówczas jako McMahon, znany był jako Shane Stevens. Poniżej zamieszczamy link do walki Mark Young vs. Brooklyn Brawler.


3. Najlepszy z McMahonów?

Shane jako pierwszy spośród członków swojej rodziny sięgnął po tytuł. 15 lutego 1999 roku wraz z Kane’ em  pokonał Tag Team „DX” (HHH i X-Pac). O dziwo nie zgarnął tytułu drużynowego, zdobył European Championship.


4. Jego debiutancka Wrestlemania to WM 15.


5. „Kiss my ass”.

Pamiętacie tę stypulację? Nie tak dawno, bo na Extreme Rules 2015 mieliśmy okazję zobaczyć tego typu walkę. A mianowicie starcie pomiędzy Dolph’em Ziggler’em a Sheamus’em. Przegrany musi pocałować tyłek swojego rywala. Tyle słowami wstępu, aby wam przybliżyć sytuację.

Na Wrestlemanii 22 doszło do konfrontacji McMahon – HBK. Shawn Michaels wygrał (prawie) godzinny No Holds Barred Match. Shane chciał go upokorzyć przykładając  twarz do tyłka Vince’a. Udało mu się to zrobić kilka tygodni poprzedzających galę,ale nie tym razem. HBK skontrował ruch i to Shane zasmakował „ojcowskiego tyłka” 😀


6. Rodzina.

W 1996 roku poślubił Marisse Mazzola. Znana jest z bycia producentem filmu „Wizja Mordercy” z 2007 roku. Zanim zyskała rozgłos zajmowała się prowadzeniem wywiadów na RAW oraz SmackDown.

Mają trójkę dzieci : Declan, Rogan oraz Kenyon. Podczas ważniejszych walk jakie toczył Shane – pojawiali się na trybunach.


To wszystko.Propozycje na kolejną porcję ciekawostek można składać w komentarzach! 🙂


Źródło:

http://www.dailymotion.com/video/x42hm10 http://www.waoooshare.com/content?id=15632  http://uproxx.com/prowrestling/shane-mcmahon-facts-need-to-know/ http://www.imdb.com/title/tt0246894/?ref_=nm_knf_t2 google grafika

⇒ Nie wyrażamy zgody na kopiowanie do swoich filmów treści użytych w artykule ⇐