× Carmella × Ciekawostki ×

Zapraszamy do lektury!


1. Futbol amerykański gwarancją sukcesu w WWE?

Spora część obecnego rosteru w przeszłości związana była z powyższym sportem. Mam tu na myśli Romana Reignsa oraz Barona Corbina.

Carmella była częścią NFL – to fakt. Natomiast nie była czynną zawodniczką, tylko cheerleaderką. Jej zespołem był New England Patriots. Miała również epizod z drużyną L.A. Lakers.


2.  Jej ojciec był wrestlerem.

Przez większość kariery Paul Van Dale miał status jobbera. Niczym się nie wyróżnił i nie został zapamiętany. Miał natomiast duży wpływa na karierę córki. Zainspirował ją rozrywką jaką jest wrestling.


3. Dołączyła do WWE bez żadnego doświadczenia ringowego.


4. Jest w związku z Big Cassem.


5. Inspiracje.

Carmella przyznała,że jej ulubionymi zawodniczkami są Trish Stratus oraz Miss Elizabeth. Stanowią dla niej inspirację. Być może kiedyś zrówna się zdobytymi tytułami z Trish.


6. Jest pierwszą w historii kobietą, która sięgnęła po walizkę Money In The Bank (2017).


7. Posiada certyfikat personalnego trenera.

Carmella zabezpieczyła się w razie wypadku, gdyby jej wrestlingowa kariery się źle potoczyła. Grunt to mieć plan “B”. Myślę, że po zakończeniu przygody z WWE, może nie mieć sił oraz potrzeby na podjęcie się takiej pracy.


To wszystko.Propozycje na kolejną porcję ciekawostek można składać w komentarzach! 🙂


Źródło:
https://geekendgladiators.com/2016/09/06/5-things-you-should-know-about-smackdowns-carmella/ https://www.sportskeeda.com/wwe/5-things-you-did-not-know-about-carmella/2 https://pl.wikipedia.org/wiki/New_England_Patriots http://www.thesportster.com/wrestling/15-things-you-didnt-know-about-big-cass-and-carmellas-relationship/