× Daniel Bryan × Ciekawostki ×

Zapraszamy do lektury!


  1. Walka w masce. 

Mimo faktu, iż w Kraju Kwitnącej Wiśni postać “Daniela Bryana” nie jest nikomu obca – jednakże, nie każdy wie,iż ma on za sobą występy w NJPW.

Znalezione obrazy dla zapytania american dragon daniel bryan

Walczył wówczas jako “American Dragon”. Tworząc drużynę z Christopherem Danielsem zdobyli  Junior Heavyweight Tag Team Championship.


2. W 2009 roku przeszedł na weganizm.

Zdecydował się na taki krok ze względu na problemy zdrowotne. Jednakże finalnie musiał zrezygnować z takowej diety, gdyż pojawiły się komplikacje związane z produktami dla wegan. Moim zdaniem “w grę” wchodzi również monotonność potraw jakie spożywał.


3. Jest fanem NHL.

W przeciągu swojej kariery odwiedził New York Islanders oraz New Jersey Devils.

Znalezione obrazy dla zapytania daniel bryan nhl


4. Miłośnik zwierząt domowych.

Daniel Bryan jest szczęśliwym posiadaczem piesków. Nie jest to żadną ciekawostką dla osoby, która w minimalny sposób śledzi jego poczynania.

Podobny obraz

Przechodząc do sedna – w 2012 roku zdobył nagrodę Libby, przyznawaną najbardziej przyjaznym sportowcom (oczywiście dla zwierząt). Takowe wyróżnienie można otrzymać od organizacji PETA, lepiej znanej Polakom jako Ludzie na rzecz Etycznego Traktowania Zwierząt.


5. W 2003 odbył pierwszą walkę z Johnem Ceną.

Nie należał on wówczas do głównego rosteru. Pojedynek oczywiście przegrał z faworytem tego spotkania.

Poniżej zamieszczam link do walki i zachęcam do obejrzenia.


6. Pierwszy singiel.

Zdaniem czasopisma modowego GQ, Daniel Bryan od zawsze był wielkim fanem indie rocka. Dołożył cegiełkę do poniższego numeru będącego hołdem dla Kapitana Lou Albano.


To wszystko.Propozycje na kolejną porcję ciekawostek można składać w komentarzach! 🙂


Źródło:
http://bleacherreport.com/articles/1441552-daniel-bryan-7-curious-facts-about-wwes-goatface#slide6 https://wiki.kidzsearch.com/wiki/Daniel_Bryan http://whatculture.com/wwe/wwe-10-best-facts-about-daniel-bryans-success-story?page=10 google grafika