Gdzie są teraz?

Jak zmieniły się na przestrzeni lat byłe gwiazdy WWE?

Co robią po zakończeniu epizodu z tą federacją?

Zapraszamy!

CM PUNK

O jego odejściu zadecydowały problemy zdrowotne.Skarżył się,iż walczył przez ostatnie miesiące ze złamanymi żebrami,wstrząśnieniem mózgu i urazem kolan.Bardzo źle wspomina ten okres.Za swój stan zdrowia obwiniał Rybacka,któremu brakowało ringowych umiejętności (zdaniem Punka).Obecnie jest szczęśliwą osobą.Występuje w UFC i zaliczył już swój debiut,w którym musiał uznać wyższość Mickiey‘a Gall‘a.Co dalej? Myślę,że nie zrezygnują z niego,ponieważ “nie ważne są umiejętności,tylko dobra promocja walki” 🙂

Poniżej przygotowaliśmy dla Was w graficzny sposób metamorfozę Philipa.

 

VLADIMIR KOZLOV

W WWE tworzył TAG TEAM z Santino Marella.Razem zdobyli tytuły mistrzowskie.Po odejściu zajął się grą w hokeja na lodzie.A tak serio,to wystąpił epizodycznie dla swojej ulubionej drużyny 🙂 W 2014 roku miał okazję zrobić sobie zdjęcie z aktorem Keanu Reeves.Otrzymał małą rolę w filmie “Spike Lee’s 25th Hour”.W między czasie udoskonalał mieszane sztuki walki.Śmiało można powiedzieć,iż obecnie zajmuje się kulturystyką.Jego budowa ciała zmieniła się diametralnie.Poznajecie starego,dobrego Kozlova?

 

EVAN BOURNE / MATT SYDAL

W WWE występował w latach 2011-14. W tym czasie zdobył Mistrzostwo Tag Team wraz Kofim Kingstonem.Przyczyną odejścia był wygasający kontrakt, którego nie chciano przedłużyć.

Co robił dalej? Zaczął występować kolejno w Evolve,Dragon Gate,Ring of Honor oraz New Japan Pro Wrestling.Przygodę z NJPW zakończył bardzo szybko,gdyż pobyt w Japonii zajął mu około rok.We wrześniu 2016 roku został zatrzymany podczas odprawy na lotnisku.Znaleziono przy nim 2,12 grama płynnej marihuany.Rodzaj kary jaki został na niego nałożony jest nieznany.Z pewnością to zadecydowało na zakończeniu jego kariery w kraju Kwitnącej Wiśni.