× Jason Jordan × Ciekawostki ×

Zapraszamy do lektury!

1. Piłka nożna.

W dzieciństwie amatorsko uprawiał “futbol”. Jest sympatykiem FC Barcelony. Miał okazję zwiedzić Camp Nou z inicjatywy WWE. U jego boku obecny był Chad Gable oraz Carmella.


2. Jego ulubionym wrestlerem był Kurt Angle. 

Nie jest to żart 🙂 Tak odpowiedział na pytanie zadane w 2012 roku (Twitter) :

Patrząc dzisiaj na jego tweet można mieć wrażenie, iż mówi o jednej postaci 🙂 Oczywiście WWE nie miało w tamtym okresie “gotowego programu” na jego postać.


3. Jest fanem serialu “Gra o tron”.

Natomiast jego ulubioną postacią jest Daenerys Targaryen.


4. Futbol amerykański.

Jeżeli czytaliście wcześniejsze ciekawostki to nie będzie dla was zaskoczeniem fakt, iż WWE tworzy roster na podstawie byłych futbolistów. Nie inaczej było w przypadku Jasona.

Podczas nauki w “collegu” występował w  NCCA Division I. Jednak jego zamiłowanie do zapasów było większe i porzucił futbol amerykański.


5. Jest w związku małżeńskim z April Elizabeth.


6. W 2011 roku podpisał kontakt z WWE.

Po ukończeniu collegu zaczął występować w ringu. Do największej federacji na świecie trafił za sprawą Geralda Brisco. Obecnie jest on skautem, czyli zajmuje się poszukiwaniem nowych zawodników z potencjałem.

 


To wszystko.Propozycje na kolejną porcję ciekawostek można składać w komentarzach! 🙂


Źródło:
https://www.sportskeeda.com/wwe/5-things-you-did-not-know-about-jason-jordan/5 google grafika http://heavy.com/sports/2017/07/jason-jordan-kurt-angle-dad-wwe-american-alpha/ https://pl.wikipedia.org/wiki/NCAA_Division_I