× Ric Flair × Ciekawostki ×

Zapraszamy do lektury!


 1. Żonaty był już 4 – krotnie!

Od 1971 roku rozkochał w sobie L.Goodman, E.Flair, T. VanDemark, J.Beems  (rozwód w 2014 roku). Jego ostatnią partnerką była Wendy Barlow, z którą miał przyjemność pracować w WCW. Napisałem “była”, ponieważ na dzień dzisiejszy status ich związku pozostaje nieznany. Jeżeli znajdę “wzmiankę” o powyższym to zaktualizuje artykuł 🙂


2. “Dzieciorób”.

Nie przesłyszeliście się! 🙂 Do jego ślubnych dzieci należą Megan,David,Reid oraz Charlotte.

Jak potoczyły się ich historie? Megan jest jedyną spośród rodzeństwa, która nie podążyła ścieżką wydeptaną przez ojca. Reid oraz David próbowali swoich swoich sił w ringu. Niestety, młodszy brat Charlotte (Reid) nie otrzymał zbyt wiele czasu, żeby móc się zaprezentować. 29 marca 2013 roku odszedł z tego świata w wieku 24 lat. Natomiast Charlotte Flair zostawiła po sobie ślad w historii WWE. Mam tu oczywiście na myśli rewolucję kobiet oraz jej drogę po RAW Women’s Championship, które sięgnęła 4 – krotnie!


3. Alkoholizm.

“Nature Boy” przyznał, że jedną z jego form spędzania czasu było spożywanie alkoholu. Jego kompanem do upojnych dni i nocy był ś.p. Andre The Giant. Ric w jednym z podcastów przyznał, że w ciągu 5 godzin wypito łącznie 106 piw!

Dzisiaj niestety widzimy skutku nadużywania alkoholu. Obecnie cierpi na chorobę “Alcoholic Cardiomyopathy”.


4. 16 – krotny mistrz! Jego rekord może zostać wkrótce pobity przez Johna Cena. Obecnie wyrównał ten wynik. 


5. “Nature Boy”.

Nie jest on pierwszą osobą noszącą taki przydomek. Co ciekawe, przejął go po osobie z którą prowadził feud, czyli Buddy’m Rogers. Buddy był promotorem wielu gwiazd wrestlingu oraz wrestlerem. Jego karierę oraz życie zakończyły kontuzje. Pośmiertnie został wprowadzony do Hall of Fame.


6. W lipcu 2004 wydał swoją autobiografię we współpracy z K.Greenberg. Jej tytuł to “To Be the Man”


7. Został adoptowany w dzieciństwie przez Richarda Fliehra oraz Kathleen Kinsmiller.


To wszystko.Propozycje na kolejną porcję ciekawostek można składać w komentarzach! 🙂 


Źródło:
 https://www.famousbirthdays.com/people/ric-flair.html http://www.eightieskids.com/2017/04/nature-boy-ric-flair-never-knew/ http://heavy.com/sports/2017/08/ric-flair-kids-children-grandchilden-age-charlotte-reid-david-megan-how-many-photos-instagram/ https://mywrestling.com.pl/breaking-news-ric-flair-spiaczce/ https://mywrestling.com.pl/dlaczego-chris-jericho-powrocil-wwe-adam-cole-zadebiutuje-nxt-takeover-brooklyn-iii-przeprosiny-aj-stylesa-smackdown-szczegoly-dotyczace-stanu-zdrowia-rica-flaira/ google grafika

⇒ Nie wyrażamy zgody na kopiowanie do swoich filmów treści użytych w artykule ⇐