Gdzie są teraz? Część druga: The Nexus

Witajcie!

Dzisiaj przedstawimy Wam historię 3 wybranych gwiazd The Nexus. Będą to wrestlerzy, którzy postanowili opuścić federację Vince’a McMahona bądź ich umowa dobiegła końca. Głównym powodem odejścia był brak zadowolenia z obecnej pozycji.Nie chcę nikogo zanudzać zbyt dużą ilością tekstu, więc lepiej będzie epizodycznie (częściej). Wszystko zależy od Waszego odbioru 🙂

  1. Stu Bennett.

Gdy występował w ringu był znany jako Wade Barrett, Bad News Barrett, King Barrett. “Lata Świetności” ma już za sobą. Wygrał pierwszy sezon NXT oraz sięgnął 5 razy po tytuł Interkontynentalny. Po rozpadzie The Nexus i The Corre , creative team nie miał pomysłu na jego postać. Miał okazję wystąpić w League of Nations, która okazała się kompletnym niewypałem. W 2016 roku nie przedłużył wygasającego kontaktu.

Czym zajął się po odejściu z federacji?

6 maja świat obiegła informacja o masowych zwolnieniach. Stu postanowił odpocząć od pro wrestlingu i zająć się aktorstwem. 11 października 2016 roku premierę miał film “Eliminators“, w którym wystąpił jako Bishop. Co ciekawe w tej produkcji główną rolę zagrał Scott Adkins, który jest znany z serii Champion oraz trzeciej części Hooligans. Następną  produkcją w jakiej wystąpi będzie Vengeance (2017). Na podstawie informacji znalezionych w internecie dochodzę do wniosku, że Stuart prowadzi spokojne życie. Na jego twitterze poza postami o Preston North End oraz zdjęciami z planu – nie ma nic ciekawego 🙁 🙂 Mi najbardziej będzie brakować feudu na linii Barrett – Rooney. A Wam?

2. Justin Gabriel.

Swoją przygodę z federacją Vince’a McMahona rozpoczął w 2008 roku. Spędził tam w sumie 7 lat: po drodze zdobywając 3 -krotnie tytuł  Tag Team wraz z H.Slaterem ; zajmując 3 miejsce w pierwszym sezonie NXT. Z pewnością jego największym osiągnięciem był debiut na czerwcowym RAW (Dominacja The Nexus). (Parę lat później) Ewidentnie nie pasowała mu rola jobbera i postanowił odejść z federacji w 2015 r.

Czym zajął się po odejściu z WWE?

Nie porzucił wrestlingu i zaczął walczyć na scenie niezależnej. Przejdźmy do tych, w których sięgnął po mistrzostwo. W Global Force Wrestling zaczął od wygrania GFW NEX*GEN Championship Tournament – co przybliżyło go do tytułu, który zdobył 23 października 2015 r.

W Total Nonstop Wrestling pojawił się równie szybko co i zniknął 🙂 Wygrał mecz King of The Mountain – zdobywając tytułowy “łup” w postaci mistrzostwa.

 

Kolejnym przystankiem była amerykańsko – meksykańska Lucha Underground. Występuje w niej od 2 sezonu. Pomimo trudnych początków (2 przegrane) “The DareWolf” nie poddał się i sięgnął po swoje pierwsze trofeum. Nie zdobył go sam – a wspólnymi siłami wraz z John’ym Mundo oraz Jack’iem Evansem. W starciu o Lucha Underground Trios Championship pokonali drużynę złożoną z Rey’a Mysterio Jr. , Prince Puma oraz Dragon Azteca Jr. Coraz częściej można zobaczyć Pj Blacka w Main Eventach.

Reasumując,śmiało można stwierdzić iż odejście z WWE mu służy 🙂 A jak Wy sądzicie? Liczycie na jego powrót? Prędzej czy później z pewnością nastanie.

 

3.Tyrone Evans

W WWE występował jako Michael Tarver. “Sławę” zdobył głównie dzięki występom z The Nexus,ale pomimo to nie pozostał tu długo. W 2011 roku opuścił federację i postawił na scenę niezależną. Najwięcej czasu spędził w National Wrestling Alliance – nie będę rozpisywał się na temat jego kariery tak jak w przypadku PJ Blacka, ponieważ za wiele dobrego nie osiągnął 🙂

W wolnym czasie rapuje – a raczej stara się to robić. Z faktu iż muszę być obiektywny, pozostawiam jego klipy do samooceny. Póki co nie ma dużej widowni – jego  piosenkę z największą ilością odsłon pozostawiam poniżej.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu!

Masz pomysł na kolejną część?

Daj znać w komentarzu!

 

Źródło:

https://www.youtube.com/watch?v=FbkmnSQLMhU https://en.wikipedia.org/wiki/Michael_Tarver#National_Wrestling_Alliance_.282011.E2.80.93present.29 google grafika https://en.wikipedia.org/wiki/Justin_Gabriel https://www.sportskeeda.com/wwe/wwe-wade-barrett-where-is-he-now