X-Pac z zielonym światłem na powrót do ringu!

WWE Hall of Famer Sean Waltman znany większości fanów jako X-Pac poinformował, że został medycznie dopuszczony do powrotu na ring.

Pod koniec zeszłego roku, Waltman ogłosił, że został wyleczony z wirusowego zapalenia wątroby typu C i planuje przejść operację kolana, aby naprawić rozdarte więzadła krzyżowe przednie z czym zmaga się od 2008 roku.

W dniu wczorajszym, X-Pac pojawił się w programie „WWE The Bump„, gdzie ujawnił, że dostał zielone światło od lekarzy na powrót.

„Idzie świetnie” – powiedział zapytany, jak minął jego rok. „Mój chirurg dał mi zielone światło, właśnie dostałem zielone światło, aby wrócić na ring”.

Na pytanie o postanowienia noworoczne, odpowiedział:

„Po prostu będę w coraz lepszej formie. Będę gotowy na początek przyszłego roku na wypadek, gdyby mój telefon zadzwonił.”

Wszystko wskazuje na to, że swój powrót ringowy, X-Pac może zaliczyć w WWE. Chętnych do walki z nim nie brakuje – zgłosił się chociażby Ricochet.

Waltman nie walczył od czasu WrestleCon z 2019 roku, gdzie połączył siły z Shanem Helmsem i Jushinem Thunder Ligerem w starciu z Calebem Konley’em, Jakiem Manningiem i Zanem Riley.

Waltman mówił o tym, jak nie był zadowolony ze sposobu w jaki przebiegła ta walka i o tym jak bardzo chce jeszcze raz wejść na ring, aby pokazać to co potrafi.

Pozostaje trzymać kciuki. Może… Royal Rumble Match 2022? 😉