Wyniki Monday Night RAW 16.05.2016

Tego tygodniowe RAW odbyło się w Greensboro w Karolinie Północnej.

Galę rozpoczął “Fenomenalny” AJ Styles, który mówił, że nie podoba mu się co mówi o nim Reings oraz inni ludzie. Mistrz przyszedł do ringu i mówił, jak to będzie na Extreme Rules, że AJ nie schowa się przed nim. Na te słowa na stage pojawili się Karl Anderson i Luke Gallows, jednak w tym samym momencie do ringu przybyli bracia Uso. W trójkę otoczyli AJ Stylesa który ostatecznie został wyrzucony z ringu przez Romana.

——

Do stołu komentatorskiego dostojnym krokiem zbliżyli się Maryse oraz Mike “The Miz”, po chwili dołączył do nich także KO Kevin Owens.

——

Sami Zayn vs Cesaro

Podczas walki poza ringiem rozpoczął się brawl pomiędzy The Mizem oraz Kevinem. Brawl szybko przeniósł się do ringu, a sędzia przerwał powyższy pojedynek.

Zaraz potem pojawił się General Manager of RAW Shane McMahon, który ustalił pojedynek pomiędzy Cesaro i  Samim vs The Miz i Kevin Owens.

Na to zjawiła się Stephanie która ogłosiła zamianę drużyn… Sami i Ownes vs Cesaro i The Miz.

——

Sami Zayn & Kevin Owens vs Cesaro & The Miz 

Podczas pojedynku doszło do kłótni pomiędzy Mizem i Cesaro… pokłócili się o to, który z nich ma wykonać Swiss Swing na Samim. Wyszło na to, że żaden i pojedynek zakończył się Helluva Kickiem Samiego na Mizie. Po walce Sami został zaatakowany przez Kevina Owensa.

——

Na backstage odbył się wywiad z Y2J’em, który ewidentnie, nosił żałobę po swojej kurtce. Powiedział, że Dean mu za to zapłaci (i chyba nie chodziło mu tu o zapłatę gotówką 😉 ).

——

Primo i Epico vs Scott Jackson i Brian Kennedy

To była szybka walka, podczas której Primo i Epico zniszczyli swoich przeciwników.

——

Do ringu wszedł Dean Ambrose, po chwili przemowę dyrektora Ambrose Asylum, przerwał Chris Jericho, który zażądał przeprosin za zniszczenia (może on naprawdę liczył na tą kasę za kurtkę 😛 ). No w każdym razie Ambrose powiedział, że przepraszać nie zamierza, ale chce wyzwać go do walki. Chris zgodził się, i zostało to potwierdzone….Dean i Chris zmierzą się w pierwszym w historii WWE Asylum Matchu!

——

Dana Brooke vs Becky Lynch

Dana zrzuciła Becky z narożnika, gdy ta chciała wykonać akcję wysokiego ryzyka. Becky starła się wykonać roll-up. Nie udało się to jednak i po kontrze to Dana odniosła zwycięstwo.

——

Na zapleczu Steph oraz Shane rozmawiali na temat Asylum Matchu, przerwali im jednak The Dudley Boyz, którzy poprosili o jakiegoś łatwego przeciwnika, Shane zadecydował jednak, że któryś z nich zmierzy się z… Big Cassem! O tym który, mieli zadecydować już sami.

——

Fandango i Tyler Breeze vs Golden Truth

R-Truth przez przypadek zaatakował Goldusta, który został przypięty przez Tylera.

——

W ringu pojawiła się machina czasu! Co to może oznaczać?… Oczywiście Vaud… co?? The New Day!!! Okazało się, że mistrzowie Tag Team znów błysnęli humorem i postanowili zażartować z The Vaudevillains. Po chwili pojawili się Eiden English oraz Simon Gotch, którzy zaatakowali The New Day oraz zniszczyli machinę czasu.

——

Luke Gallows i Karl Anderson /w Aj Styles vs The Usos /w Roman Reings

Bracia Uso wygrali poprzez wykonanie Frog Splasha. Po walce nastąpił brawl, który głowa Romana Reingsa zakończyła na krześle po wykonaniu mu Styles Clash.

——

Big Cass vs D-Von Dudley

Big Cass uspokoił pyskującego Bubbę za pomocą Big Boota, a na D-Vonie wykonał swoją akcję kończącą, która zakończyła ten pojedynek.

——

Kalisto vs Alberto Del Rio

Podczas walki na zapleczu zaatakowany został Sin Cara, po chwili atakującym okazał się być Rusev. Przyprowadził on Sin Carę pod ring i rzucał nim o barykady oraz podłogę. To wystarczyło by Del Rio pokonał rozproszonego Kalisto.

Po walce Rusev zaatakował również Kalisto i zapiął na nim Accolade.

——

Ostatnim segmentem tego RAW, było podpisanie kontraktu na walkę, Natalya vs Charlotte, Nattie podpisała go szybko, jednak mistrzyni najpierw pokazała swoje promo, a dopiero później podpisała kontrakt.

Ric Flair denerwował się, że nie może go być przy ringu córki, chciał nawet bić się z Shanem, lecz powstrzymała go Steph uderzając go w policzek.

Zareagowała na to Charlotte, która chciała uderzyć Stephanie, lecz tym razem to ona zainkasowała.. Shrpshooter od Natalyi.