WWE WrestleMania 37 Dzień 1: Wyniki

Wrestlemania rozpoczęta!

Na początku głównej gali Vince McMahon I roster WWE powitał kibiców na dzisiejszym show. Właściciel federacji podziękował także fanom, a chwilę później przeszliśmy do hymnu USA, który zaśpiewała Bebe Rexha.

Byron Saxton, Michael Cole i Samoa Joe są komentatorami dzisiejszej gali. Po chwili przeszliśmy do wywiadu z synem właściciela federacji. Ten powiedział, że pokona Brauna Strowmana. Następnie przeszliśmy do wywiadu z mistrzem WWE i MVP. Ci szybko sprowokowali Drew McIntyre’a, który powiedział, że jego rywal powinien zachować energię na walkę. Mieliśmy również wywiad The New Day ( wraz z mistrzem Intercontinental) którzy czują się przygotowani na przeciwników. Chwilę później Braun Strowman dodał jeszcze kilka słów od siebie. Powiedział, że dręczyciele nie wygrywają w prawdziwym życiu. Tuż po tym nadszedł czas na wywiad z Kevinem Owensem, który opowiedział historię dotyczącą jego przeciwnika z Wrestlemanii. Kilka słów powiedzieli także: Bianca Belair, Seth Rollins, The Miz i John Morrison. Już ze Stage’u powitali nas Titus O’Neil oraz Hulk Hogan i chwilę później przeszliśmy do pierwszej walki.

Singles match o mistrzostwo WWE 

Drew McIntyre Vs. Bobby Lashley ( z MVP)

Zwycięzca – Bobby Lashley

Walka trwała około 20 minut. Tak o to rozpoczęła się Wrestlemania. Mistrz WWE obronił mistrzostwo używając Hurt Lock.

Następnie mieliśmy krótki segment z NWO, Titusem O’Neilem i Bayley. Ta ostatnia szybko rozproszyła całe towarzystwo.

Turmoil tag team match o miano #1 pretendenta do tytułu WWE Womens Tag team 

Naomi & Lana Vs.  Dana Brooke & Mandy Rose vs. The Riott Squad (Liv Morgan and Ruby Riott) Vs. Natalya & Tamina Vs. Billie Kay & Carmella

Walkę rozpoczęły Naomi & Lana oraz Carmella i Billie Kay.

Kolejność eliminacji:

Carmella i Billie Kay wyeliminowały Naomi & Lanę. Carmella i Billie Kay zostały wyeliminowane przez The Riott Squad. The Riott Squad wyeliminowały Mandy Rose i Danę Brooke. Tamina & Natalya pokonały The Riott Squad.

Zwyciężczynie– Tamina & Natalya

Singles match 

Seth Rollins Vs. Cesaro

Zwycięzca– Cesaro

Nadszedł czas na wywiad z mistrzami tag team SmackDown. Ci odnieśli się do walki o mistrzostwa Raw tag team. Robert Roode powiedział, że nigdy nie powinieneś stawiać przeciwko Stylesowi.

Tag team match o mistrzostwa Raw tag team 

Aj Styles & Omos Vs. The New Day ( z Big E)

Zwycięzcy – Aj Styles & Omos

Steel Cage match 

Braun Strowman Vs. Shane McMahon

Zwycięzca – Braun Strowman

Tag team match 

Damian Priest & Bad Bunny Vs. The Miz & John Morrison

Zwycięzcy – Damian Priest & Bad Bunny

Singles match o mistrzostwo SmackDown Womens 

Sasha Banks Vs. Bianca Belair

Zwyciężczyni – Bianca Belair