WWE SmackDown Live 26 czerwca 2018: Raport

Niebieską tygodniówkę rozpoczęło MizTV, a gośćmi The Miza byli mistrzowie Tag Team SmackDown – Bludgeon Brothers. Miz domagał się od nich odpowiedzi na pytanie dlaczego zaatakowali Daniela Bryana tydzień temu, jednak zanim jej się doczekał, Bryan sam zjawił się na arenie. Chciał on walki obojętnie z którym z nich, a na wyzwanie odpowiedział Harper!

Show zaczęło się jednak od walki pretendenta do pasa mistrzowskiego WWE, Ruseva z Xavierem Woodsem, członkiem The New Day.

Singles Match
Rusev vs Xavier Woods

Zwycięzca: Rusev

Po walce, bułgarski zawodnik oznajmił, że pokona AJ Stylesa na Extreme Rules.

Jak dowiedzieliśmy się tuż przed SmackDown, Shinsuke Nakamura został wykluczony z akcji i jego zaplanowana walka z Jeffem Hardym nie mogła się odbyć. W zamian dostaliśmy Open Challenge na które odpowiedziało The Sanity, a konkretniej Eric Young!

US Championship Match
Jeff Hardy (c) vs Eric Young

Zwycięzca: Eric Young przez DQ

W walkę interweniowali bracia Uso, co ostatecznie doprowadziło do Six Man Tag Team Matchu.

Six Man Tag Team Match
Jeff Hardy & The Usos vs The Sanity

Zwycięzcy: Jeff Hardy & The Usos

Singles Match
Becky Lynch vs Sonya Deville

Zwycięzcy: Becky Lynch

Na backstage’u Zelina Vega wychwalała swojego podopiecznego Andrade „Cien” Almasa.

W ringu pojawił się natomiast James Ellsworth, który mówił o wydarzeniach z zeszłego tygodnia oraz wydawał się gotowy na Asukę. Ściągnął swoją bluzę a na to postanowiła zareagować generalna managerka SmackDown, Paige, która rzeczywiście wyznaczyła James’owi walkę przeciwko Asuce na kolejnym odcinku niebieskiego brandu. Posiadaczka pasa kobiet, Carmella stanie zaś naprzeciwko Asuki na gali Extreme Rules.

Singles Match
Daniel Bryan vs Harper

Zwycięzca: Daniel Bryan przez DQ

Po walce stało się coś niespodziewanego… Na pomoc Bryanowi przybył jego dawny tag team partner i zarazem powracający… Kane! Panowie uściskali się na koniec, a Paige zapowiedziała walkę o pasy mistrzowskie SmackDown Tag Team na galę Extreme Rules… The Bludgeon Brothers  vs Team Hell No!