Informacje dotyczące kontraktu Rondy Rousey z WWE, Mustafa Ali gotowy do występu na WrestleManii 38, The Bella Twins obecne na WrestleManii 37?

» WrestleMania 35 była ostatnim wydarzeniem, na którym wystąpiła Ronda Rousey. Od 10 kwietnia była zawodniczka UFC nie jest związana kontraktem z federacją World Wrestling Entertainment, więc nie wiadomo, czy kiedykolwiek zawita w telewizji WWE.

W jednym z wywiadów Paul Heyman zasugerował, że Ronda Rousey mogła podpisać nowy kontrakt z WWE. Jego słowa nie zostały potwierdzone przez firmę.

W momencie pisania tego tekstu w sklepie WWE dostępne są produkty Rondy Rousey. Bedą mogli sprzedawać je przez 90 dni mimo wygaśnięcia kontraktu, w którym zawarta jest klauzula.

W ostatnim czasie na naszej stronie pojawiła się informacja dotycząca słów Nicka Khana, który potwierdził, że Ronda Rousey powróci do federacji, ale nie wiadomo kiedy to nastąpi.

» Mustafa Ali jest jedną z wielu osób, które nie wystąpią podczas WrestleManii 37. Doświadczony wrestler za pośrednictwem Twittera opublikował kilka zdjęć ze stadionu Raymonda Jamesa z podpisem, którego w przeszłości używał. Wiele wskazuje na to, że Ali będzie chciał odegrać znaczącą rolę podczas przyszłorocznej WrestleManii.

ZOBACZ TAKŻE >>>> WWE WrestleMania 37 Dzień 1: Wyniki

Jak wiadomo podczas FastLane doszło do rozpadu stajni The Retribution, więc Ali poddał się operacji urazu, z którym zmagał się od dłuższego czasu. Teraz czeka go motywacja, ale wydaje się, że po rehabilitacji powróci w jeszcze lepszym stylu i ze zwiększoną motywacją.

» The Bella Twins rozmawiają na temat powrotu do federacji World Wrestling Entertainment, ale nie nastąpi on podczas WrestleManii.

Na obecną chwilę oficjele WWE nie mają planów związanych z pojedynkiem tag teamowym, w którym miałyby uczestniczyć siostry. Według Fightful Select osoby będące bliski firmy wiedzą, że Nikki Bella jest daleko od uzyskania zielonego światła i zgody lekarzy na powrót do kwadratowego pierścienia.

Osoby, z którymi rozmawiamy uważają, że Nikki Bella nie otrzymała pozwolenia na powrót do ringu. Trudno potwierdzić te informacje.

Tak więc nie pozostaje nam nic innego, jak poczekać na to, co się wydarzy w najbliższym czasie. Czy The Bella Twins będą zaangażowane w segment na WrestleManii? Pozostaje nam poczekać i bacznie obserwować dwudniowe wydarzenie.