Nowy wygląd mistrzyni podczas WrestleManii, Samoa Joe przestanie pełnić funkcję komentatora RAW, Jerry Lawler komentatorem jednej walki na WrestleManii 37

» WWE SmackDown Women’s Champion Sasha Banks zaprezentowała swój nowy wygląd podczas WrestleManii 37. Fani The Boss zauważyli, że mistrzyni wyróżniała się niebieskim kolorem włosów. Warto dodać, że przed rozpoczęciem wydarzeń na WrestleManii cały roster pojawił się na arenie, a prezes WWE Vince McMahon wygłosił krótkie oświadczenie.

Poniżej przedstawiamy screenshot z nowym wyglądem Sashy Banks:

» Przed WrestleManią WWE wstrząsnęło całym światem wrestlingu informując, że Samoa Joe nie będzie pełnił funkcji komentatora RAW.

ZOBACZ TAKŻE >>> Poważne uszkodzenia podczas WrestleManii 37

Andrew Zarian gospodarz programu The Mat Men Podcast wyjawił, że Adnan Virk dołączy do Coreya Gravesa oraz Byrona Saxtona zastępując byłego WWE NXT Championa.

Mogę potwierdzić raport @RajGiri_303, który mówi że RAW przygotowuje się do zmiany zespołu komentującego Corey, Byron i Adnan Virk zamierzają na RAW.

Na obecną chwilę nie wiadomo, jakie plany mają oficjele WWE względem Samoa Joe. Według kilku zagranicznych źródeł były WWE NXT Champion wkrótce powróci do rywalizacji ringowej, więc nie może pełnić funkcji komentatora w firmie. Warto wspomnieć, że w luty 2020 roku Samoa Joe nabawił się urazu głowy, przez co jego kariera wrestlingowa została zawieszona.

WWE WrestleMania 37 Dzień 1: Wyniki

» Przed rozpoczęciem głównej gali pierwszego dnia z WrestleManią 37 dowiedzieliśmy się, że jeden z pojedynków zostanie skomentowany przez WWE Hall of Famera.

Steel Cage Match z udziałem Brauna Strowmana oraz Shane’a McMahona zostanie skomentowany przez WWE Hall of Famera Jerry’ego “The King” Lawlera. Informacja ta została potwierdzona przez Jerry’ego, który w ostatnim czasie nie pojawiał się za stołem komentatorskim zważywszy na panującą sytuację. Hall of Famer nie jest już najmłodszy, więc obawia się o swoje zdrowie, w związku z czym zachowuje wszelakie środki ostrożności.