Kiedy do WWE TV powróci Neville?, Dark match z gwiazdami UK przed SmackDown, Pomysłodawca debiutów w głównym rosterze WWE, Urodziny polskiego wrestlera

» Według najnowszych informacji do WWE TV pod koniec tego miesiąca lub na początku grudnia powróci były WWE Cruiserweight Champion Neville, który potwierdził w najnowszym odcinku podcastu prowadzonego przez X-Paca doniesienia dotyczące jego rozmów z oficjelami federacji w sprawie nowego kontraktu. Jak się okazało głównym problemem dla Neville’a był booking i zła budowa jego postaci.

» Przed rozpoczęciem najnowszego odcinka SmackDown Live odbył się dark match, w którym wystąpili zawodnicy pochodzący z Wielkiej Brytanii. WWE UK Champion Pete Dunne i Mark Andrews pokonali Tylera Bate’a oraz Trenta Sevena. Pojedynek ten zyskał spory aplauz ze strony fanów zgromadzonych na arenie.

» Portal internetowy Pro Wrestling Sheet informuje o tym, że ostateczna decyzja dotycząca pojawienia się gwiazd Women NXT zarówno na Monday Night RAW jak i SmackDown Live należała do prezesa Vince’a McMahona.

Zdjęcie użytkownika MyWrestling.

» Były mistrz Maniac Zone Wrestling Justin Joy w dniu dzisiejszym obchodzi swoje urodziny: